Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse lithografie, 'Moderne compositie'.
Resultaat: 850 EUR

Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.

Keith Haring
Resultaat: 305 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.
Resultaat: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.
Resultaat: 45 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.
Resultaat: 40 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.

Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.
Resultaat: 275 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Heyboer, 'Kip'.
Resultaat: 140 EUR

Heyboer. 'Kip'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.
Resultaat: 160 EUR

R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.

C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Spaans schilderij
Resultaat: 280 EUR

J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G

Spaans schilderij
Resultaat: 280 EUR

J. Padilla. 20e eeuw. Spaanse school. 'Edele heer op stijgerend paard'. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 97 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Kunstwerk.
Resultaat: 275 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Constant, 'Zelfportret'
Resultaat: 235 EUR

Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie.
Resultaat: 80 EUR

Kopie Rembrandt 1636. 'Figuren op traptreden'. Lithografie op papier. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'.
Resultaat: 350 EUR

J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.
Resultaat: 2.350 EUR

Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'
Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.'
Resultaat: 140 EUR

J.H. Coster, 1846 - 1920. 'Stilleven met mand, bloempotten etc..' Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.

Groeninga, 'Stadsgezicht'.
Resultaat: 90 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.
Resultaat: 40 EUR

W. Zwaardveld (?). Circa 1930. 'Hollands landschap met platbodem en windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Resultaat: 200 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...