34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Franse lithografie, 'Moderne compositie'. 1077
Franse lithografie, 'Moderne compositie'.

850 EUR

Keith Haring 1119
Keith Haring

305 EUR

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'. 1053
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.

250 EUR

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'. 1018
Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.

675 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'. 1440
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.

45 EUR

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'. 1391
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.

45 EUR

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'. 1390
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.

40 EUR

Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'. 1376
Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.

275 EUR

Heyboer, 'Kip'. 1370
Heyboer, 'Kip'.

140 EUR

R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'. 1205
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.

160 EUR

C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'. 1194
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.

90 EUR

Spaans schilderij 1180
Spaans schilderij

280 EUR

Spaans schilderij 1178
Spaans schilderij

280 EUR

Henk Schuring, Kunstwerk. 1122
Henk Schuring, Kunstwerk.

275 EUR

Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.  1111
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.

160 EUR

Constant,  'Zelfportret' 1102
Constant, 'Zelfportret'

235 EUR

Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie. 1101
Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie.

80 EUR

J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. 1067
J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'.

350 EUR

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. 1017
Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.

2.350 EUR

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo' 1016
Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'

1.500 EUR

J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.' 1450
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.'

140 EUR

Groeninga, 'Stadsgezicht'. 1443
Groeninga, 'Stadsgezicht'.

90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'. 1417
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.

40 EUR

J. Wouters van Trirum, 'Poezen' 1414
J. Wouters van Trirum, 'Poezen'

210 EUR