34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'. 1002
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
Startprijs 1.800 EUR
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'. 1003
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 1.200 EUR
Herman Brood, 'V7 2000'. 1004
Herman Brood, 'V7 2000'.

2.500 EUR

W.F. Hulk, 'Koeien'. 1005
W.F. Hulk, 'Koeien'.

350 EUR

Henriëtte Ronner 1006
Henriëtte Ronner
Startprijs 9.000 EUR
Jan te Wierik, Acryl. 1007
Jan te Wierik, Acryl.

950 EUR

Herman Brood, melkbus 1008
Herman Brood, melkbus

150 EUR

Herman Brood, 'Clown'. 1009
Herman Brood, 'Clown'.

2.000 EUR

Stien Eelsingh, 'Melkende boer'.  1010
Stien Eelsingh, 'Melkende boer'.
Startprijs 1.300 EUR
Henk Dekker, 'Botters op strand'. 1011
Henk Dekker, 'Botters op strand'.

750 EUR

W.G.F. Jansen, 'Landschap met koeien'. 1012
W.G.F. Jansen, 'Landschap met koeien'.
Startprijs 450 EUR
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.  1013
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.

300 EUR

Miniatuur portretje. 1014
Miniatuur portretje.
Startprijs 900 EUR
Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn' 1015
Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'

1.000 EUR

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo' 1016
Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'

1.500 EUR

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. 1017
Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.

2.350 EUR

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'. 1018
Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.

675 EUR

Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. 1019
Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startprijs 1.450 EUR
Karel Appel, 'Clownskop'. 1020
Karel Appel, 'Clownskop'.

700 EUR

Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'. 1021
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.
Startprijs 800 EUR
J. van Vuuren, 'Duinachtig landschap'. 1022
J. van Vuuren, 'Duinachtig landschap'.
Startprijs 500 EUR
H.J. Wolter, 'Strandgezicht met figuren'. 1023
H.J. Wolter, 'Strandgezicht met figuren'.

925 EUR

Loris Grandi 1024
Loris Grandi

700 EUR

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'. 1025
Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.

300 EUR