Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Henriëtte Ronner
Startprijs 9.000 EUR
Schilderij op rol.
Startprijs 2.000 EUR
Aris Knikker
Startprijs 650 EUR
N. Steffelaar.
Startprijs 600 EUR
Icoon, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR