Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
Startprijs 1.800 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 1.200 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, 'V7 2000'.
Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, 'Koeien'.
Resultaat: 350 EUR

Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Henriëtte Ronner
Startprijs 9.000 EUR

Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. 'Boer met terugkerend vee bij avond'. Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, (ter inzage). Olieverf op linnen. Afm. 1...

Jan te Wierik, Acryl.
Resultaat: 950 EUR

Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.

Herman Brood, melkbus
Resultaat: 150 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.

Herman Brood, 'Clown'.
Resultaat: 2.000 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.

Stien Eelsingh, 'Melkende boer'.
Startprijs 1.300 EUR

Stien Eelsingh 1903 - 1964. 'Melkende boer'. Houtskool op papier. Afmeting: 60 x 53 cm. In goede staat.

Henk Dekker, 'Botters op strand'.
Resultaat: 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, 'Landschap met koeien'.
Startprijs 450 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje.
Startprijs 900 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'
Resultaat: 1.000 EUR

Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'
Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.
Resultaat: 2.350 EUR

Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.
Resultaat: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startprijs 1.450 EUR

Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Karel Appel, 'Clownskop'.
Resultaat: 700 EUR

Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.

Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.
Startprijs 800 EUR

Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, 'Duinachtig landschap'.
Startprijs 500 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, 'Strandgezicht met figuren'.
Resultaat: 925 EUR

H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Loris Grandi
Resultaat: 700 EUR

Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.
Resultaat: 300 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.