Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote zilveren tuimelkan 1
Grote zilveren tuimelkan

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, 12 persoons 69
Groot zilveren bestek, 12 persoons

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Zilveren soepterrine met deksel 75
Zilveren soepterrine met deksel

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren kandelaarset. 13
3-Delige zilveren kandelaarset.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek. 70
Groot zilveren bestek.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2  Zilveren kandelaren 41
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2-Delige zilveren lampetset. 195
2-Delige zilveren lampetset.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Friese zilveren schaal. 14
Friese zilveren schaal.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal op voet. 23
Grote zilveren schaal op voet.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren lepel, 18e eeuw 544
Zilveren lepel, 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren servies op dienblad. 66
3-Delig zilveren servies op dienblad.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel 21
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Kristallen zuurstel met zilver Bonebakker 97
Kristallen zuurstel met zilver Bonebakker

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Antieke zilveren brandewijnkom, 90
Antieke zilveren brandewijnkom,

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad. 122
Zilveren dienblad.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren inkstel 20
Zilveren inkstel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren schaal met hengsel. 50
Zilveren schaal met hengsel.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Blauwe bijbel met gouden slot 242
Blauwe bijbel met gouden slot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kapspiegel met zilveren lijst. 116
Kapspiegel met zilveren lijst.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren ovale schaal met parelrand. 139
Zilveren ovale schaal met parelrand.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren kruidenset  (3-delig) 147
Zilveren kruidenset (3-delig)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren bestek. 519
Zilveren bestek.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kristallen karaf met zilveren montuur en stop. 196
Kristallen karaf met zilveren montuur en stop.

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Kristallen karaf met zilveren montuur 44
Kristallen karaf met zilveren montuur

Resultaat:

240 EUR