Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote zilveren tuimelkan 1
Grote zilveren tuimelkan

Resultaat:

3.000 EUR

Zilveren Godslamp. 2
Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR
Zilveren cabaret, 18e eeuw 3
Zilveren cabaret, 18e eeuw
Startprijs 900 EUR
Verkocht
3-Delige zilveren kandelaarset. 13
3-Delige zilveren kandelaarset.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Friese zilveren schaal. 14
Friese zilveren schaal.

Resultaat:

600 EUR

Zilveren panter 15
Zilveren panter
Startprijs 240 EUR
Zilveren servies, 3 delig servies 16
Zilveren servies, 3 delig servies
Startprijs 800 EUR
3 Zilveren kommen met Fries landschap 17
3 Zilveren kommen met Fries landschap
Startprijs 440 EUR
Grote zilveren schaal 18
Grote zilveren schaal
Startprijs 1.500 EUR
3-Delig zilveren servies, Deens 19
3-Delig zilveren servies, Deens
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Zilveren inkstel 20
Zilveren inkstel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel 21
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal op voet. 23
Grote zilveren schaal op voet.

Resultaat:

600 EUR

Zilveren koekjestrommel 1817 24
Zilveren koekjestrommel 1817
Startprijs 850 EUR
Koffieservies zilver 3- delig 25
Koffieservies zilver 3- delig
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 38
Zilveren kandelaar

Resultaat:

140 EUR

Zilveren bakje, 18e eeuw. 39
Zilveren bakje, 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR
3-Delig zilveren servies. 40
3-Delig zilveren servies.
Startprijs 475 EUR
Verkocht
2  Zilveren kandelaren 41
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

750 EUR

Zilveren suikerbak met 2 oren, 1860 42
Zilveren suikerbak met 2 oren, 1860
Startprijs 160 EUR
Verkocht
2 Zilveren vaasjes 43
2 Zilveren vaasjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kristallen karaf met zilveren montuur 44
Kristallen karaf met zilveren montuur

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Twents kralenbeursje met zilveren beugel. 45
Twents kralenbeursje met zilveren beugel.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gembercoupe met zilver. 46
Gembercoupe met zilver.

Resultaat:

185 EUR