Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
67 Resultaten
Kavel: 5001

Groot bronzen paard

Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 147 x 170 x 55 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5023

Beeldje met ivoor

Resultaat: 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Beeld, 'Meisje met gitaar'.

Resultaat: 550 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...


Kavel: 5050

Borstbeeld, 'Romein'.

Resultaat: 550 EUR

Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Marmeren buste vrouw

Resultaat: 450 EUR

Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5053

Paul Kratz Wolf, 'Wolf'

Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. 'Wolf' op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen beeld van Bert Kiewiet.

Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Buste, vrouw.

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.

Resultaat: 330 EUR

Antiek eikenhout gestoken Heilige Petrus + engel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen beeldje, '3 Putti's'.

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Beeld, E. Barlach.

Resultaat: 300 EUR

Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5049

Beeld, 'Indiaan'.

Resultaat: 280 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5063

Beeld, 'Herten buste'.

Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5037

Beeld, 'Kat' naar Pompon.

Resultaat: 260 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

2 x Oosterse figuren.

Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5051

Bronzen zelfportret Dali

Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Bronzen buste Jezus Christus, Ca. 1900.

Resultaat: 225 EUR

Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5044

Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.

Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5030

Art Deco beeld, 'Twee herten'.

Resultaat: 185 EUR

Groot Art Deco beeld van metaal op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Limousin'. (Jacques Limousin). Afmeting: 40 x 70 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5054

Beeld, 'Konijn' naar Pompon.

Resultaat: 185 EUR

Bronzen Art Deco-stijl konijn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 24 x 23 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Bronzen beeld, Venus van Milo

Resultaat: 175 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.


Kavel: 5088

Marmeren buste.

Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5105

Houten Mariabeeld

Resultaat: 170 EUR

Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

2 Gestoken figuren

Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse handgestoken notenhouten consoles, 'Man en vrouw'. Afmeting: 50 cm. In goede staat.