Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje, 'Meisje'.
Resultaat: 160 EUR

Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Beeld, 'Hermes God van de handel'.
Resultaat: 140 EUR

Bronzen 'Hermes' op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Boeddha beeld.
Resultaat: 140 EUR

Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen modern kunstwerk
Resultaat: 140 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Beeld, 'Moderne danseres'.
Resultaat: 125 EUR

Moderne bronzen danseres op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Milo'. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Bronzen aap.
Resultaat: 120 EUR

Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.

3 x Bronzen beeld.
Resultaat: 110 EUR

Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. 'Vrouw op stoel'. 'Beeldhouwer'. 'Vrouw met korf'. Afmeting: 27 -46 cm. In goede staat.

2 x Bronzen figuren.
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén gepolijste engel. Eén ridder te paard. Afmeting: 40 - 58 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'Nymphe des Bois' par L. Moreau. 20e Eeuw. 'Bosnimf met vogel en bloem'. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Art Nouveau buste.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.

Lot 5 beelden.
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.

Sculptuur, 'Son of the sun'.
Resultaat: 80 EUR

Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: ' Son of the sun'. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 80 EUR

Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Houten beeld, hond (staande)
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Spekstenen beeld, '2 uiltjes'
Resultaat: 80 EUR

Antiek spekstenen figuur, twee uilen met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 21 x 13 x 10 cm. In goede staat.

Teckel op marmeren voet
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Sculptuur, '2 Gezichten'.
Resultaat: 75 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 'Twee gezichten'. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'.
Resultaat: 75 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 'Knielende naakte dame'. Gesigneerd J. Patene. Eind 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2 Groene bronzen figuren Thailand
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.

Beeld, 'Vogeltje'.
Resultaat: 65 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.