Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
67 Resultaten
Kavel: 5001

Groot bronzen paard

Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 147 x 170 x 55 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5023

Beeldje met ivoor

Resultaat: 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Beeld, 'Meisje met gitaar'.

Resultaat: 550 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...


Kavel: 5050

Borstbeeld, 'Romein'.

Resultaat: 550 EUR

Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Marmeren buste vrouw

Resultaat: 450 EUR

Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5053

Paul Kratz Wolf, 'Wolf'

Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. 'Wolf' op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen beeld van Bert Kiewiet.

Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Buste, vrouw.

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.

Resultaat: 330 EUR

Antiek eikenhout gestoken Heilige Petrus + engel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen beeldje, '3 Putti's'.

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Beeld, E. Barlach.

Resultaat: 300 EUR

Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5049

Beeld, 'Indiaan'.

Resultaat: 280 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5063

Beeld, 'Herten buste'.

Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5037

Beeld, 'Kat' naar Pompon.

Resultaat: 260 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

2 x Oosterse figuren.

Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5051

Bronzen zelfportret Dali

Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Bronzen buste Jezus Christus, Ca. 1900.

Resultaat: 225 EUR

Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5044

Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.

Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5030

Art Deco beeld, 'Twee herten'.

Resultaat: 185 EUR

Groot Art Deco beeld van metaal op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Limousin'. (Jacques Limousin). Afmeting: 40 x 70 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5054

Beeld, 'Konijn' naar Pompon.

Resultaat: 185 EUR

Bronzen Art Deco-stijl konijn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 24 x 23 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Bronzen beeld, Venus van Milo

Resultaat: 175 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.


Kavel: 5088

Marmeren buste.

Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5105

Houten Mariabeeld

Resultaat: 170 EUR

Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

2 Gestoken figuren

Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse handgestoken notenhouten consoles, 'Man en vrouw'. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5087

Bronzen beeldje, 'Meisje'.

Resultaat: 160 EUR

Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5114

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd

Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5062

Beeld, 'Hermes God van de handel'.

Resultaat: 140 EUR

Bronzen 'Hermes' op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Boeddha beeld.

Resultaat: 140 EUR

Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5125

Bronzen modern kunstwerk

Resultaat: 140 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5072

Beeld, 'Moderne danseres'.

Resultaat: 125 EUR

Moderne bronzen danseres op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Milo'. Afmeting: 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5104

Bronzen aap.

Resultaat: 120 EUR

Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

3 x Bronzen beeld.

Resultaat: 110 EUR

Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. 'Vrouw op stoel'. 'Beeldhouwer'. 'Vrouw met korf'. Afmeting: 27 -46 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

2 x Bronzen figuren.

Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén gepolijste engel. Eén ridder te paard. Afmeting: 40 - 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5058

Beeld, vrouw

Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5059

Beeld, vrouw

Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'Nymphe des Bois' par L. Moreau. 20e Eeuw. 'Bosnimf met vogel en bloem'. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5089

Art Nouveau buste.

Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5099

Lot 5 beelden.

Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.


Kavel: 5039

Sculptuur, 'Son of the sun'.

Resultaat: 80 EUR

Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: ' Son of the sun'. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5057

Bronzen beeld, paard

Resultaat: 80 EUR

Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5065

Houten beeld, hond (staande)

Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5068

Spekstenen beeld, '2 uiltjes'

Resultaat: 80 EUR

Antiek spekstenen figuur, twee uilen met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 21 x 13 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5117

Teckel op marmeren voet

Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Sculptuur, '2 Gezichten'.

Resultaat: 75 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 'Twee gezichten'. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5064

Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'.

Resultaat: 75 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 'Knielende naakte dame'. Gesigneerd J. Patene. Eind 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5071

2 Groene bronzen figuren Thailand

Resultaat: 75 EUR

Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5094

2x Bronzen figuren

Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5127

2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'

Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5066

Beeld, 'Vogeltje'.

Resultaat: 65 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5128

5x Bronzen figuren (Afrikaans)

Resultaat: 65 EUR

Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5052

Frans composiet beeld, 'Matroos'.

Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5095

2x Bronzen figuren

Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5100

Set beeldjes, Corry van Amerlaar

Resultaat: 60 EUR

Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5130

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'

Resultaat: 60 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5129

Bronzen Ghandi

Resultaat: 55 EUR

Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5069

Vuurverguld beeld, dame

Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5098

Bronzen boeddha

Resultaat: 50 EUR

Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5103

Houten Madonna.

Resultaat: 50 EUR

Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5111

Plated beeld, 'Maria met Jezus'

Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5118

Samac beeld.

Resultaat: 50 EUR

Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5126

3 Afrikaanse beelden

Resultaat: 40 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

Beeld, 'Steigerend paard'.

Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5119

Beeld "Vrouw"

Resultaat: 35 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5096

Bronzen figuur

Resultaat: 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5076

Beeld moeder met kind

Resultaat: 28 EUR

Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5121

Bronzen beeld figuur.

Resultaat: 20 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 5122

Kunststof beeld 'Naakt'

Resultaat: 20 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5123

Mijnwerker

Resultaat: 20 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.