Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sculptuur, 'Leon Bureau'.
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.

Groot bronzen paard
Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 147 x 170 x 55 cm. In zeer goede staat.

Beeld, 'R. Kaesbach'.
Startprijs 600 EUR

Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.

Beeld, 'Strijdwagen'.
Startprijs 750 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.
Startprijs 1.150 EUR

Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.

Buste marmeren dame.
Startprijs 650 EUR

Fijn gebeeldhouwde wit marmeren buste van een jonge dame. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 35 x 23 x 21 cm. In goede staat.

Buste, vrouw.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, '3 Putti's'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen putti's.
Startprijs 850 EUR

Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Bronzen clown
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.

Beeld, Jeanne D'arc.
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

2x Beeld 'Zigeuners'.
Startprijs 650 EUR

Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

Grote bronzen buste, 'Man met snor'.
Startprijs 325 EUR

Grote antieke bronzen buste à Heuze. 'Herenbuste met snor'. Gesigneerd 'M. Fallijgj'. Afmeting: 53 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Beeld, 'Arabier op kameel'.
Startprijs 200 EUR

Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Beeld, 'Meisje met gitaar'.
Resultaat: 550 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...

2 x Oosterse figuren.
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Meisje met lantaarn'.
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen beeld, 'Madonna met kind'.
Startprijs 260 EUR

Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Marmeren buste vrouw
Resultaat: 450 EUR

Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Albast beeld, 'Jongen haakt vis'.
Startprijs 450 EUR

Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld van Bert Kiewiet.
Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Beeld, E. Barlach.
Resultaat: 300 EUR

Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Beeldje met ivoor
Resultaat: 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman
Startprijs 170 EUR

Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongtje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Wing Phurba
Startprijs 250 EUR

Oud Tibetaans bronzen beeld 'Wing Phurba' op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Beeld, 'Arabier op paard'.
Startprijs 360 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen pedule beeld. 'Arabier op steigerend paard'. Arm mist. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In redelijke staat..

Beeld, 'Jongen die roept'.
Startprijs 380 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'.
Startprijs 380 EUR

Antiek Frans bronzen beeld. 'Man met mandoline'. Circa: 1900. Gesigneerd P. Dubois (1827-1905 le Chanteur Florentin). Mooie patina, in zeer goede staat. Hoogte: 58 cm.In goede staat.

Art Deco beeld, 'Twee herten'.
Resultaat: 185 EUR

Groot Art Deco beeld van metaal op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Limousin'. (Jacques Limousin). Afmeting: 40 x 70 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR

Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2 x Beeldje, 'Lachende baby'.
Startprijs 100 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes op marmeren sokkel. 'Lachende en huilende'. Circa: 1900. Afmeting: 11cm. In goede staat.

2 x Bronzen figuren.
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén gepolijste engel. Eén ridder te paard. Afmeting: 40 - 58 cm. In goede staat.

3 x Bronzen beeld.
Resultaat: 110 EUR

Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. 'Vrouw op stoel'. 'Beeldhouwer'. 'Vrouw met korf'. Afmeting: 27 -46 cm. In goede staat.

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR

Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, verguld.
Startprijs 110 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel. 'Jongeman met jas onder arm op klompen'. Circa: 1900. Afmeting: 15cm. Oude breuk voet. In redelijk/goede staat.

Beeld, 'Kat' naar Pompon.
Resultaat: 260 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Beeld, 'Struisvogel met ei'.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Sculptuur, 'Son of the sun'.
Resultaat: 80 EUR

Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: ' Son of the sun'. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.
Resultaat: 330 EUR

Antiek eikenhout gestoken Heilige Petrus + engel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Bronzen hond
Startprijs 75 EUR

Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen hengselvaas.
Startprijs 125 EUR

Antiek Franse bronzen hengselvaas op marmeren basement. Met jonge knaap + ridderhelm + zwaard + kikker op hengsel. Afmeting: 13 x 12 x 19 cm. In goede staat.

Sculptuur, '2 Gezichten'.
Resultaat: 75 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 'Twee gezichten'. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Brons: Chinese schoenmaker
Startprijs 60 EUR

Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Brons: Chinese muzikant
Startprijs 90 EUR

Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Chinese bedelaar/muzikant'. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met pet'.
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans compositie figuur. 'Jongen met pet'. Circa: 1900. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Sculptuur, 'Hand+gezicht+camera'.
Startprijs 270 EUR

Groot bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Hand + gezicht + camera'. Monogram 'WMSVH'. Afmeting: 48 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Beeld, 'Indiaan'.
Resultaat: 280 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Borstbeeld, 'Romein'.
Resultaat: 550 EUR

Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Dali
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Frans composiet beeld, 'Matroos'.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Paul Kratz Wolf, 'Wolf'
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. 'Wolf' op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Beeld, 'Konijn' naar Pompon.
Resultaat: 185 EUR

Bronzen Art Deco-stijl konijn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 24 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Polychroom engel
Startprijs 450 EUR

Grote Zuid-Duitse houtgestoken Barok engel met vergulding (oudere wormbeval). Circa: 1800. Afmeting: 70 x 50 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Buste (marmer)
Startprijs 375 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste door A. Bertin. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 80 EUR

Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'Nymphe des Bois' par L. Moreau. 20e Eeuw. 'Bosnimf met vogel en bloem'. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Doris Rijkers
Startprijs 60 EUR

Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen buste Jezus Christus, Ca. 1900.
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.

Beeld, 'Hermes God van de handel'.
Resultaat: 140 EUR

Bronzen 'Hermes' op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Beeld, 'Herten buste'.
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'.
Resultaat: 75 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 'Knielende naakte dame'. Gesigneerd J. Patene. Eind 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Houten beeld, hond (staande)
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Beeld, 'Vogeltje'.
Resultaat: 65 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR

Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Spekstenen beeld, '2 uiltjes'
Resultaat: 80 EUR

Antiek spekstenen figuur, twee uilen met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 21 x 13 x 10 cm. In goede staat.

Vuurverguld beeld, dame
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha met ketting
Startprijs 90 EUR

Chinese bronsgegoten lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2 Groene bronzen figuren Thailand
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Beeld, 'Moderne danseres'.
Resultaat: 125 EUR

Moderne bronzen danseres op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Milo'. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2 Gestoken figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse handgestoken notenhouten consoles, 'Man en vrouw'. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Beeld 'Fazant'.
Startprijs 300 EUR

Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Startprijs 130 EUR

Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.

Beeld moeder met kind
Resultaat: 28 EUR

Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, 'Adelaar'.
Startprijs 160 EUR

Bronzen Art Deco-stijl adelaar. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'G. Klimt'. Afmeting: 52 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Beeld, 'Uil op tak'.
Startprijs 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Buste 'Napoleon'
Startprijs 250 EUR

Bronzen buste van Napoleon op rood marmeren basement. 19e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Startprijs 100 EUR

Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.

3 Metalen figuren, divers.
Startprijs 40 EUR

Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...

Boeddha beeld.
Resultaat: 140 EUR

Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.

4 x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 175 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.

Beeld, Olifant.
Startprijs 200 EUR

Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.

Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Startprijs 60 EUR

Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, 'Meisje'.
Resultaat: 160 EUR

Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Marmeren buste.
Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.

Art Nouveau buste.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.

Bronzen miniatuur paard
Startprijs 60 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen paardje met fabelkoppen. Afmeting: 11 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen ovale plaquette
Startprijs 120 EUR

Gemonogrammeerde bronzen Japanse (?) plaquette. 'Japanse man'. Monogram 'GV'. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 24 x 2 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR

Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR

Twee oude figuren. Eén maal brons Myron gietstempel, 'vrouw met kind'. Eén maal metaal, 'vrouw met kind'. Afmeting: 16 - 8 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.