Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Setje Tiffany sieraden
Resultaat: 150 EUR

Zilveren choker, 925/000, Tiffany & Co. Fijn ankercollier met in het midden 2 zilveren ringen, ø18 mm, voorzien gravure aan de buitenzijde T&CO 1837. Lengte 50 cm. ca 10,2 gram. In originele verpakki...

Ring met parel
Startprijs 60 EUR

Ring, 416/000, met cultive parel en diamant. Ring met een soort krul met een cultivé parel, ø5mm, met een klein diamantje. ø52 Nieuw

Ring met parel
Startprijs 60 EUR

Ring 416/000, met twee pareltjes. Fijne slagring met 2 cultive pareltjes, ø 4,5 mm. ø 51 Nieuw

Harthanger met goud
Resultaat: 50 EUR

Speld met harthanger uit zwarte steen met geelgouden rand en medaillon. 21x22mm. Speld is onedel. Steen is gebroken.

Geelgouden oorstekers diamant
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, groot model, met diamant. Vallen om het oor, met in het midden een kruis met daarin in beide oorstekers 13 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0.38 crt. SI-W. ca 8,6...

Moderne gouden ring met parel
Startprijs 280 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Strakke gouden ring met op de kop een holle gematteerde cirkel bezet met een 7 mm Akoya parel, voorzien van een hoekige band. ø 50, ca 8,7 gr.

Gouden choker met diamant
Startprijs 2.250 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamanten. Fijn gevlochten collier met daaroverheen geschoven een grote losse hanger met in het midden een grote briljant geslepen diamant, ca 0,90 crt SI-I. N...

Witgouden creolen met briljanten.
Startprijs 1.200 EUR

Fraaie witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Scharnierende creolen, vierkante buis,aan de voorzijde en aan de binnenkant van de achterzijde bezet met in totaal 54 briljant geslepen diamanten, tot...

3-Delige sieradenset, Pequignet
Startprijs 575 EUR

Drie delige set Pequignet met een ring, armband en horloge, staal met geelgoud. Breedte 5 mm, ø 52, armband breedte 5 mm, totaal 19 cm getekend: ACIER 15577, horloge met spangband, breedte 11 mm, ø51x...

Zilveren haarspeld + armband
Resultaat: 110 EUR

Zilveren haarspeld en armband, 833/000, Armband gemaakt van een oud bijbelslot en een open gewerkte haarspeld met floraal decor. totaal ca 55 gram. In goede staat

Gespring met diamant
Startprijs 250 EUR

Ring, 333/000, gesp bezet met diamanten. Brede ring in de vorm van een riem met gesp bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,54 crt. ca 6,0 gram In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 220 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met bolle kop met 4 rijen bezet met kleine briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0, 30 crt. ø 54 ca 8,3 gram. In goede staat

Fries zilveren oorijzer met stiften + 2 mutsspelden
Resultaat: 290 EUR

Fries zilveren oorijzer met stiften en 2 mutsspelden met git. . MT.: P.Lammerts, Drachten jl.: Y:1858. In goede staat

Gouden ring met opaal en diamant
Startprijs 250 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring, 10 mm, met een ovale opaal, 5x3,5mm, met daaromheen een rand met diamantjes. Totaal ca 9 gram. ø 53. In goede staat

Gouden broche met parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Vierkante broche voorzien van graveerwerk met in het midden van de broche een parel geklemd in een 10 poot-chaton. 23x23mm. ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 450 EUR

Mooie gouden rozetring, 750/000, met briljant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhe...

Gouden Gourmet armband
Resultaat: 700 EUR

Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.

Gouden ring met smaragd
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met smaragd. Fijne aanschuifring bezet met 18 rond gefacetteerde smaragden, totaal ca 0,33 crt, geplaatst in een railzetting met bewerkte rand. ø50, breedte 3 mm. ca 2 gra...

Gouden armband Milanees
Resultaat: 600 EUR

Elegante geelgouden gevlochten armband, 585/000, met diagonaal lijnendecor. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 12 mm. ca 36,4 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 650 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 4 markiesgeslepen saffieren, 5,2x3mm, en 10 zeer fraaie briljant geslepen diamanten, in diverse maten, totaal ca 0, 48 crt IF-R/TW, a...

Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR

Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...

BVLGARI parelcollier
Resultaat: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Antieke gouden broche met diamant
Startprijs 1.700 EUR

Antieke gouden broche, 585/000, in Victoriaanse stijl ca 1850. Bezet met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. H-SI/P. Met zwart emaille bewerkingen.( waarschijnlijk Rusland ?) Onderste ...

Antieke gouden ring met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige antieke geelgouden ring, 750/000, Louis XVI stijl met diamanten. Gecontourneerde markiesvormige ring bezet met 1 grote en 2 wat kleinere briljant geslepen diamanten, in een gladomzetting en ...