Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3643 Resultaten
Kavel: 6000

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi sierschotel met figuren in tuin decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 37,3 ø cm. In goede staat.


Kavel: 6382

Lade met diversen + schilderij

Resultaat: 120 EUR

Lot diversen in lade. Onder andere: Duits/Chinees porselein, keramiek, hengsel schaaltje met zilveren beugel, Petrus Regout, ets, plated en zilveren lepels + zilver divers. Tevens schilderij van Frans...


Kavel: 6093

6x Chinees porseleinen bordjes

Resultaat: 1.000 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6501

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels

Resultaat: 330 EUR

Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 6087

6x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat: 850 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...


Kavel: 6032

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6334

Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 6318

Gemberpot, 18e eeuw

Resultaat: 875 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met ribben en florale decors. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6027

Chinees porseleinen kom

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.


Kavel: 1208

Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat: 350 EUR

Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6082

Chinees trekpotje 18e eeuw

Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3008

3x Antieke sabel, circa 1900.

Resultaat: 425 EUR

Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 359

7 Gouden armbanden

Resultaat: 465 EUR

Zeven geelgouden rinkelbanden, 585/000. Ser met zeven rinkelbanden aan de bovenzijde voorzien van diverse geslepen bewerkingen. Breedte 2 mm per armband. ø 70mm Totaal ca 30 gram. Allemaal iets uit m...


Kavel: 14

Zilveren snip, strooier

Resultaat: 700 EUR

Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat


Kavel: 6083

Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6076

Chinees bord, Kang Xi

Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bord met boogschietende ruiters te paard. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6005

6x Capucijner borden, 18e eeuw.

Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.


Kavel: 5026

Bronzen plaquette Beatrix

Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 2912

Ado Speelgoedauto

Resultaat: 225 EUR

Oude Nederlandse houten Ado speelgoed vrachtwagen. 30-er Jaren. In originele kleuren, met originele wielen. Bespeeld, maar in goede staat. Afmeting: 19 x 18 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2077

2x Franse kandelaar, 19e eeuw

Resultaat: 45 EUR

Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1398

S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat: 325 EUR

S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 325

Doos met o.a. zilver

Resultaat: 55 EUR

Juwelendoos gevuld met 2 zakhorloges met ketting, drie servetbanden, plated, 4 tasbeugels waarvan 1 zilveren, 2 doppen sierkurk en diverse messen met zilveren heft en een vork.


Kavel: 109

Lot met o.a. streeksieraden

Resultaat: 60 EUR

Lot met o.a. zilveren streeksieraden, 2 zilveren streek broches, 2 biedermeierbroches, een Djokja driehoekige clip en 2 zilveren vingerhoeden.


Kavel: 6649

6 x Kop + schotels.

Resultaat: 110 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.