Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schijfgeweer 'Geneve'. 3000
Schijfgeweer 'Geneve'.

Resultaat:

475 EUR

Kruithoorn, 17e eeuw 3001
Kruithoorn, 17e eeuw
Startprijs 480 EUR
Zeer grote antieke dolk. 3002
Zeer grote antieke dolk.
Startprijs 450 EUR
Jachtgeweer met 2 wissellopen. 3003
Jachtgeweer met 2 wissellopen.
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel). 3004
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
2x Antieke revolvers 3005
2x Antieke revolvers

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Damast geweer, 19e eeuw. 3006
Damast geweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw. 3007
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Antieke sabel, circa 1900. 3008
3x Antieke sabel, circa 1900.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900 3009
Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duel pistolen (2 stuks) 3010
Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat:

775 EUR

Pistool, lange loop 'Flobert'. 3011
Pistool, lange loop 'Flobert'.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Frans percussie-pistool (ca. 1800) 3012
Frans percussie-pistool (ca. 1800)

Resultaat:

150 EUR

Klapmes, 'Corsica'. 3013
Klapmes, 'Corsica'.
Startprijs 140 EUR
Antieke sabel, ca. 1900 3014
Antieke sabel, ca. 1900
Startprijs 150 EUR
Geweerkist met geweer 3015
Geweerkist met geweer
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Dames pistooltje 3016
Dames pistooltje

Resultaat:

70 EUR

Militair uniform (Holland) 3017
Militair uniform (Holland)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Arabische kromme dolk 3018
Arabische kromme dolk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Helm (Nederlands) 3019
Helm (Nederlands)

Resultaat:

20 EUR

Antieke boog met darm, ca. 1900 3020
Antieke boog met darm, ca. 1900
Startprijs 40 EUR
Hollandse officiersstok. 3021
Hollandse officiersstok.
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Antieke karabijn 3022
Antieke karabijn

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engels militair zakmes (Sheffield). 3023
Engels militair zakmes (Sheffield).

Resultaat:

17 EUR