Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tinnen schotel, Gemerkt 2484
Tinnen schotel, Gemerkt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen plated. 2477
3 Delen plated.

Resultaat:

135 EUR

9 Indonesische aquarellen 1349
9 Indonesische aquarellen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Collier van edelstenen 662
Collier van edelstenen

Resultaat:

40 EUR

Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1342
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eiken secretaire 4268
Eiken secretaire

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tafel met tegels 4261
Tafel met tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Antieke stoelen 4254
6 Antieke stoelen

Resultaat:

100 EUR

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1335
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Delftse boterpotjes 6284
2x Delftse boterpotjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jalouzie kastje 4218
Jalouzie kastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hollandse 2-deurskast, ca. 1860 4211
Hollandse 2-deurskast, ca. 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden ring, robijn 655
Gouden ring, robijn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Resultaat:

60 EUR

2x Volkstedt beelden, Danseressen 6270
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR
Antiek zilveren strooilepel 648
Antiek zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Stoeltje, Petit Point. 4204
Stoeltje, Petit Point.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pieter Scheen, Lexicon 2441
Pieter Scheen, Lexicon

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat:

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR