Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels. Twee zuilkandelaren op vierkante voet met parelrand, een korintische zuil met een uitgewerkt kapiteel en aan de bovenzijde een parelrand. MT.: Henry Matthews...
Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat
Houten cassette met een bruidsset met 2 glazen met zilveren voet, samen een boom voorstellend., Eén voet voorzien van Adam en één voet voorzien van Eva. Beiden voorzien van goldplated delen. 925/000 g...
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.
'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken voorraad drankpot, Slack + Brownlow Canning Works. En een bakkerij reclame lichtkast voor speculaas. Holland. Lichtkast werkend. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.
Antiek zilveren loddereindoosje, 800/000, 6 kantig model met opgehoogd deksel met bloemenrand, zes gedreven pilaren met hiertussen vazen en bloemen. 3,5x3,5x2,5cm. ca 16 gram. In goede staat.
Zilveren bowllepel, 835/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat
Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.
Antieke zilveren pijpenwroeter, 833/000, met een opengewerkrt hartje en een ovale opening. bekroond met een politieman te paard. MT.: C. van Gelderen Zn, Schoonhoven ca 1860. 10,5 cm, ca. 13 gram. In ...
Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...
Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...
Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...