Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 360 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels. Twee zuilkandelaren op vierkante voet met parelrand, een korintische zuil met een uitgewerkt kapiteel en aan de bovenzijde een parelrand. MT.: Henry Matthews...

Zilveren fazant, strooier
Resultaat: 200 EUR

Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat

Bruidsset met zilver
Resultaat: 350 EUR

Houten cassette met een bruidsset met 2 glazen met zilveren voet, samen een boom voorstellend., Eén voet voorzien van Adam en één voet voorzien van Eva. Beiden voorzien van goldplated delen. 925/000 g...

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Hartsvanger
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.

Mosa plaquette, 1945
Startprijs 20 EUR

'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.

Engelse helm, 1946
Resultaat: 36 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Resultaat: 16 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 20 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Kaartentas met gradenboog
Startprijs 20 EUR

Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.

'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk
Resultaat: 110 EUR

Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.

Cavalerie sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 65 EUR

19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.

Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Resultaat: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 775 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

3x Antieke sabel, circa 1900.
Resultaat: 425 EUR

Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.

Voorraad drankpot + reclame lichtkast
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Engelse keramieken voorraad drankpot, Slack + Brownlow Canning Works. En een bakkerij reclame lichtkast voor speculaas. Holland. Lichtkast werkend. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje, 6-kantig
Resultaat: 70 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje, 800/000, 6 kantig model met opgehoogd deksel met bloemenrand, zes gedreven pilaren met hiertussen vazen en bloemen. 3,5x3,5x2,5cm. ca 16 gram. In goede staat.

Zilveren bowllepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren bowllepel, 835/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat

Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR

Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.

Zilveren pijpwroeter
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren pijpenwroeter, 833/000, met een opengewerkrt hartje en een ovale opening. bekroond met een politieman te paard. MT.: C. van Gelderen Zn, Schoonhoven ca 1860. 10,5 cm, ca. 13 gram. In ...

Kristallen coupe met zilver
Resultaat: 65 EUR

Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...

Kristallen dekselcoupe met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...

Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR

Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...