Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3643 Resultaten
Kavel: 5584

2x Antiek glas

Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 25

Zilveren theedoos

Resultaat: 250 EUR

Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat


Kavel: 18

Zilveren Godslamp.

Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...


Kavel: 6627

Napels porseleingroep.

Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 254

Witgouden oorstekers met briljanten.

Startprijs 500 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen, verlopend in breedte met een steker met clip, versierd met 3 rijen met 4 briljant geslepen diamanten, glad gezet in de gematteerde creool. Br...


Kavel: 2141

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels

Startprijs 80 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2134

3 Delen divers

Startprijs 25 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...


Kavel: 923

Fries zilveren loddereindoosje

Resultaat: 125 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, met divers bandendecor oplegstuk aan de voorkant, opgehoogd deksel met gravering van dorpsgezicht. MT.: gebr. J. en D. Veenstra, leeuwarden, jl.:Y:1858, ca 21 gram 4...


Kavel: 11

Gouden slavenband

Startprijs 450 EUR

Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...


Kavel: 243

2 Brillenkokers, schilpad met zilver

Startprijs 150 EUR

Twee brillenkokers met schildpad en zilver, 833/000, een ovale brillenkoker met zilveren rand en applique, MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, en een ovale brillenkoker met zilveren applique aan de vo...


Kavel: 3100

Militaire cape

Resultaat: 80 EUR

Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.


Kavel: 3089

Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat: 100 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 3082

3 Militaire landkaarten

Startprijs 55 EUR

Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).


Kavel: 3075

3x Messing kanon

Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3064

Landmacht gala-pet

Resultaat: 25 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3057

Antieke kruithoorn

Startprijs 35 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3050

Antieke bajonet

Startprijs 80 EUR

Antieke bajonet. Gemerkt 1913, 7/17 Remington. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3039

Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3032

Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.


Kavel: 3025

Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Antieke sabel, ca. 1900

Startprijs 150 EUR

Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3007

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.


Kavel: 3000

Schijfgeweer 'Geneve'.

Resultaat: 475 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.


Kavel: 6327

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.