Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.