Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden Horloge ´Helvetia´.
Resultaat: 300 EUR

Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch

A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'.
Startprijs 200 EUR

A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.

Chinese terracotta vaas.
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.

5-Delig kaststel, Delfts
Resultaat: 100 EUR

Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.

2 x Pillendoosje.
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, rond model met gestanst reliëf. ø 35 mm. Eén doosje met scharnier en één doosje met schroefdeksel, totaal ca 30 gram. In goede staat

8x tegels, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Staande klok
Resultaat: 105 EUR

18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.

Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten
Resultaat: 80 EUR

Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Antieke diamanten broche, lauerkrans.
Startprijs 120 EUR

Antieke broche, goud met zilver, met diamanten en parel. Prachtige broche in de vorm van een lauwerkrans met in elk blaadje een diamant met oud slijpsel, bij elkaar gebonden door een gouden strik met ...

Lot met divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot met divers zilver, o.a. een roomlepel gemaakt uit munten met een getorste steel, een servetband, een ring met gouden element, broche hagedis en sleutel en een horloge. totaal ca 111gram.

Marmeren klokkenstel, zwart
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen pendule met putti.
Resultaat: 700 EUR

Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...

3-Delig zilveren servies.
Startprijs 450 EUR

Drie delig zilveren servies, model Bonton, bestaande uit een koffie- en theekan en een suikerbak. De koffie- en theekan zijn voorzien van een houten greep en knop. De suikerbak is voorzien van een dek...

Witgouden oorstekers met briljant.
Resultaat: 1.000 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...

Gouden ring met diamant
Startprijs 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Sierlijke ring met een slag met in het midden een fanatsierozet bezet met diamanten, de aanzet bij de rozet is versierd met baquette geslepen diamanten. Totaal...

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.
Resultaat: 50 EUR

Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Affiche, '60-er jaren'.
Resultaat: 30 EUR

Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence sierschotels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.

Tafelpendule, Jugendstil
Startprijs 200 EUR

Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.

6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen
Resultaat: 100 EUR

Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Grote bel met ophanging
Startprijs 260 EUR

Grote antieke bronzen bel uit 1827, met latere ophanging. My Faite F.A. Gaullard. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.

Friese tabak-dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren doos + porseleinen hoorn des overvloeds met zilver
Startprijs 160 EUR

Zilveren doos en porseleinen hoorn des overvloeds met zilver, 833/000. Zilveren doos met scharnierend deksel met voorstelling en voorzien van een houten interieur, 10x8,5x3cm MT.:H.Hooijkaas, Schoonho...

Parelcollier, multicolour
Resultaat: 60 EUR

Parelcollier met parels in creme, brons en lilatinten, gemaakt van schelpen, ø14 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.

3-Rijig glasgranaat collier, met gd. slot
Resultaat: 140 EUR

Collier van glasgranaten met geelgouden streeksluiting, 585/000. Drie rijen granaten aan een ronde sluiting opengwerkt, één elementje ontbreekt, met gouden brede eindstukken. ca 38 cm.

Wortelnoten Warmink klok
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

Zilveren kom met jacht, olifanten/tijgers etc.
Startprijs 110 EUR

Zilveren kom bewerkt met olifanten, tijgers, bloemen en figuren. ø11x6cm. 835/000. (Oosters) ca 193 gram. In goede staat

J. van Delden, Bomschuit op strand
Resultaat: 180 EUR

J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880
Resultaat: 135 EUR

Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Kapspiegel van tasbeugel en breischede
Startprijs 80 EUR

Kapspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getrembleerde bewer...

Lot met diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Doos met diverse colliers, o.a. parels en witmetaal.

Parelcollier in donkere tinten
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Porseleinen stoofje
Resultaat: 60 EUR

Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Resultaat: 50 EUR

Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw

Antieke Duitse Busch microscoop
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren.
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.

Armband met lakwerk
Resultaat: 15 EUR

Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. Duits riviergezicht met figuren in boot. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen
Resultaat: 60 EUR

Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.

Voor-oorlogse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Zilveren suikerbak + schep.
Resultaat: 110 EUR

Zilveren suikerbak met schep, 835/000, in de vorm van een kolenkit versierd met biedermeier graveerwerk op ronde voet met een bijbehorende schep. 15x7x12 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad met oren
Startprijs 1.100 EUR

Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Collier van granaat met gouden hanger
Startprijs 175 EUR

Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 175 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.
Resultaat: 130 EUR

H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.

Jan Laeven, Impressionistisch vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR

Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.

G. Tielens, Boerin met melkbussen op pad en koeien
Startprijs 200 EUR

G. Tielens. Boerin met melkbussen op pad en koeien. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1852
Startprijs 420 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Lot goud met broche, speld en hanger
Startprijs 150 EUR

Lot met gouden sieraden met granaat, 585/000, een dasspeld met ovaal gefacetteerde granaat en onedele speld, een hanger met gouden bewerkte rand en granaat, en een broche in strikvorm met granaat. Tot...

Majolica stuk
Startprijs 150 EUR

Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Oosterse bewerkte zwijnentand
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Startprijs 100 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 200 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

Twee antieke wandklokken
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...

Swarovski jaarstuk 2004: Anna
Startprijs 60 EUR

Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...

3x Karaf
Resultaat: 15 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Kleine antieke regulateur, circa 1890.
Resultaat: 50 EUR

Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.

Zilveren Biedermeier tang
Resultaat: 100 EUR

Zilveren aspergetang, 835/000, met ronde beugel versierd met biedermeier graveerwerk en geschulpte bekken uitgezaagd met biedermeier motief. MT.: Antonius Hendrikus der Kinderen, 's Hertogenbosch, 184...

Kunstobject Leerdam.
Resultaat: 30 EUR

Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.

Granaatcollier
Startprijs 60 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, verlopend in grootte, voorzien van geelgouden sluiting, 585/000, ø 5-10mm. Lengte 52 cm.

Zilveren theedoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat

Gouden oorknoppen bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorstekers in de vorm van een rozet bezet met 8 bloedkoralen. Onder de rozet is een ronde gouden plaat gesoldeerd. ø 15mm. ca 5,4 gram. De bloedk...

Engelse staande klok, 18e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht
Resultaat: 950 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.

Collier gitten
Resultaat: 20 EUR

Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.

Zilveren muntdoosje met 4 zilveren stuivers
Startprijs 150 EUR

Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...

Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.

Napels porseleingroep.
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.

Granaatcollier met gouden streekslot
Resultaat: 360 EUR

Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen divers
Startprijs 25 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...

Witgouden oorstekers met briljanten.
Startprijs 500 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen, verlopend in breedte met een steker met clip, versierd met 3 rijen met 4 briljant geslepen diamanten, glad gezet in de gematteerde creool. Br...

Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR

Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

Hartsvanger, ca. 1900.
Resultaat: 100 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR

Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).

3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.