Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3643 Resultaten
Kavel: 385

Zilveren ring

Startprijs 15 EUR

Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.


Kavel: 2737

Medaille

Startprijs 15 EUR

Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...


Kavel: 712

Lot diverse sieraden

Startprijs 20 EUR

Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche


Kavel: 862

Zilveren zakhorloge, dames

Startprijs 20 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast


Kavel: 1328

Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen

Startprijs 20 EUR

Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1429

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.

Startprijs 20 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1430

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.

Startprijs 20 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2515

2 Messing bakken/schalen

Startprijs 20 EUR

Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2963

Lot oude/antieke poppenschoenen, (divers).

Startprijs 20 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3059

Kaartentas met gradenboog

Startprijs 20 EUR

Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 3061

Militaire landkaart van Arnhem

Startprijs 20 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3074

Baret

Startprijs 20 EUR

Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 3080

Mosa plaquette, 1945

Startprijs 20 EUR

'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3625

Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915

Startprijs 20 EUR

Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5610

Karaf

Startprijs 20 EUR

18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6212

Delfts tegeltableau

Startprijs 20 EUR

Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 6534

Jade look beeldengroep

Startprijs 20 EUR

Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6536

6x Chinese kleine vaasjes

Startprijs 20 EUR

Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 583

Zilveren ring met kleurstenen

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw


Kavel: 584

Zilveren hanger met kleurstenen

Startprijs 25 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw


Kavel: 824

Glas met 5 zilveren lepels

Startprijs 25 EUR

Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat


Kavel: 872

Zilveren pasteischep

Startprijs 25 EUR

Zilveren pasteilepel, 835/000, met bewerkte bak en gecontourneerde steel met florale graveringen in ruitvorm. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam jl.: U:1879. ca. 18 gram, 15 cm, In goede staat


Kavel: 909

Zilveren gourmetarmband

Startprijs 25 EUR

Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat


Kavel: 910

Zilveren ring met paarse steen

Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met een soort slag met in het midden een gladomzetting met een rond gefacetteerde paarse zirconia. ø 53 ca 9 gram. In goede staat