Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen divers
Startprijs 25 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...

Antiek keramieken dienblad, 1915.
Startprijs 25 EUR

Antiek keramieken dienblad met florale decors. Jugendstil. Circa: 1915. Handvat geknapt, pootjes eraf. Afmeting: 54 x 36 x 4 cm. In redelijke staat.

Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.
Startprijs 25 EUR

Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.

Wapen pompstok.
Startprijs 25 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

DDR helm M44
Startprijs 25 EUR

Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startprijs 25 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

2x Geetste ruit met pauw.
Startprijs 25 EUR

Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.

Lot terracottta beelden
Startprijs 25 EUR

Lot oude/antieke terracotta figuren. Oosters en Europees. Afmeting: 13 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lotje Kutani, 5 x
Startprijs 25 EUR

Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren schakelarmband
Startprijs 30 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Zilveren borstel en kam
Startprijs 30 EUR

Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.

Dubbeltjesarmband
Startprijs 30 EUR

Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.

Lang zilveren collier
Startprijs 30 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.

2 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren ringen, 835/000 en 925/000, een opengwerkte brede ring, 20 mm, ø 55, en een ring met ovale hematiet, ø 60. Totaal ca 20,6 gram.

Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 30 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met toermalijn en amethist. Brede ring met 2 rijen met rond gefacetteerde toermalijnen en rijen met rond gefacetteerde amethisten. breedte ring 19 mm. ø 54 ca 10 gram. ni...

3 Horloges, damesmodellen
Startprijs 30 EUR

Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts

2 Zilveren colliers en armband
Startprijs 30 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 chokers, één, met markesiet en één met parels en een cfe (close for ever) armband met een muntje. Totaal ca 26,5 gram.

Duits bestek met gegraveerde letters
Startprijs 30 EUR

Lot met Duits bestek voorzien van monogram, bestaande uit 6 vorken en 6 lepels. Gestempeld: v.A. Silverine 60. 18 cm. In goede staat.

4 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Lot met vier delen zilver, bestaande uit: Een vingerhoed, wat uit model, een pillendoosje, 925/000, met zilveren huls met lijnendecor en kunststof binnendoosje. Importeursteken: Amsterdamse diamant ma...

Kavel divers zilver
Startprijs 30 EUR

Lot divers zilver, 835/000, bestaande uit een theezeef met man met juk, MT.: onduidelijk, jl.:R:1927, een flesjeshouder met krullen en figuren, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:C:1937, 2 vingerdoek...

Dameshorloge met ketting, zilver
Startprijs 30 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...

Zilveren vismes en vork
Startprijs 30 EUR

Zilveren vismes en vork, vismes, 800/000, met 2 zijdige bewerkte steel en een vork, 835/000, met getorste steel en floraal bewerkt heft. MT.: J.Schrijfsma Jr, Woudsend/Sneek jl.: k:1894. 17-21,5cm, ca...

Zilveren 'Esprit' ketting,
Startprijs 30 EUR

Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram