Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2003 Resultaten
Kavel: 4002

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

Resultaat: 4.750 EUR

Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk profes...


Kavel: 6048

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw

Resultaat: 4.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4001

Mahonie Empire kabinet

Resultaat: 4.500 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize kabinet met verguld bronzen beslag, driekwart zuilen met vergulde Korintische capitellen. Tinpaankap met kelk, oudere restauratie. Afmeting: 280 x 195 x 60 cm. In ...


Kavel: 6014

Vaas, Fam. Rose (groen).

Resultaat: 3.000 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 3513

Boulle klok, 18e eeuw

Resultaat: 2.950 EUR

Grote 18e eeuwse zwarte boulle console wandklok met vergulde bronzen ornamenten. Gesigneerd in achterste platine. Jacques Michel A. Paris. Aangepast naar veerslinger. Geeboniseerd. Ongerestaureerd. A...


Kavel: 6346

2x Familie Rose borden, rood glazuur

Resultaat: 2.750 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose borden met goud en figuren decors. Cassis-kleurige glazuur achterkant. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 42

Zilveren karaf met afbeelding

Resultaat: 2.200 EUR

Grote zilveren karaf, 925/000, met voorstellingen, geplaatst op een ronde bewerkte voet. Voorzien van schroefdop bekroond met een bloemknop. ø11x36 cm. De voet en dop zijn verzwaard. In zeer goede sta...


Kavel: 1001

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

Resultaat: 1.900 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...


Kavel: 5145

Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat: 1.850 EUR

Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.


Kavel: 6018

Melk en bloed vaasje.

Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3514

Amsterdamse hangklok.

Resultaat: 1.750 EUR

Zeldzame 18e eeuws Amsterdamse mahoniehouten kortstaartklok. 'P. Morijn', Pieter Morijn. Circa: 1742, Oude Leliestraat Amsterdam. Klok heeft 1-wijzerig uurwerk, ankergang + wekker en slagwerk met twee...


Kavel: 1053

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Resultaat: 1.700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Gouden armband met smaragd en diamant

Resultaat: 1.600 EUR

Mooie geelgouden armband, 750/000, met diamant en smaragd. Schakelarmband met aan de bovenzijde 3 ovaal gefacetteerde smaragden, totaal ca 2,25 crt, in een gladomzetting en 32 briljant geslepen diaman...


Kavel: 4004

Mahonie kabinet, Louis Seize

Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...


Kavel: 1

Zilveren klok

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere zilveren zuilklok, 835/000, Spaans, op een vierkante voet met bolpoten met klauwen. De rand van de voet is versierd met cherubijnkopjes en op de voet staan 4 adelaren. De zuil is voorzien v...


Kavel: 5

Witgouden armband diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met florale schakels met in het midden een ovale rozet bezet met 3 briljant geslepen diamanten. De rand en de schakels zijn allemaal bezet ...


Kavel: 4005

Verguld altaar, 19e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 6032

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 130

Witgouden oorhangers saffier diamant

Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met diamant en saffier. Witgouden brisures bezet met een rij met diamanten met staafvormige hangers volledig bezet met diamanten met onderaan een ovale rozet m...


Kavel: 3004

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.


Kavel: 3607

Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.

Resultaat: 1.325 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...


Kavel: 1007

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

Resultaat: 1.300 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.