Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese stoelklok, Schippertje.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.

Wortelnoten Warmink klok
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 30-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Franse comtoise, ca. 1820
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse Louis Seize comtoise met spillegang en vouwslinger. Kleine beschadiging wijzerplaat. Circa: 1820. Afmeting: 40 x 17 x 25 cm. In goede staat.

Regulateur, ca. 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Twee tollen missen. Circa: 1890. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Schoolklok/Stationsklok.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten schoolklok 'Rigaud a Gien'. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 13 x 35 cm ø. In goede staat

Kleine tafelklok, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tafelklok met messing uurwerk op marmeren en notenhouten basement. Circa: 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, bovenliggende balans, zonder slagwerk. Afmeting: 19 x 13 x 11 cm. In goe...

Antieke Weense Josephien pendule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Weense notenhouten met brons Josephien pendule. Circa: 1920. Pendule heeft stil uurwerk, zonder slagwerk en papieren wijzerplaat. Afmeting: 30 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Kleine antieke regulateur, circa 1890.
Resultaat: 50 EUR

Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.

Engels tafelklokje, ca. 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Art Deco pendule met herten
Resultaat: 50 EUR

Art Deco pendule van tweekleurig marmer ca. 1920, aan de zijkanten met herten, 51x25x11cm. In redelijk tot goede staat

Franse wandklok, vroeg 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.

Vintage Seiko Transistor Wall Clock
Resultaat: 35 EUR

Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse klok, Circa: 1900.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tafelklokje, 20-er jaren.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.

Klein bim-bam klokje
Resultaat: 30 EUR

Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.