Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 775 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Schijfgeweer 'Geneve'.
Resultaat: 475 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

3x Antieke sabel, circa 1900.
Resultaat: 425 EUR

Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke revolvers
Resultaat: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke Japanse Tanto-dolk van bewerkt been met figuren decor. Stukje been bij bevestiging met lemet naar heft beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke karabijn
Resultaat: 180 EUR

Antieke karabijn. Deutsche Waffen und Munitionsfabrik Berlin. Voor het Portugese leger. Onschadelijk gemaakt. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur revolver 1878.
Resultaat: 170 EUR

Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antieke karabijn met parelmoer-inleg
Resultaat: 160 EUR

Oosterse antieke karabijn met parelmoer-inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In redelijk/goede staat.

Frans percussie-pistool (ca. 1800)
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek Hollands pistool
Resultaat: 130 EUR

Antiek defect Hollands pistool. Haan afgebroken. Je Maintendrai - Jott. Munts Amsterdam. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.

Penvuur revolver.
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Resultaat: 125 EUR

Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Damast geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke revolver. Gemerkt 'E.L.G'. 'The most perfected model of 1903'. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk
Resultaat: 110 EUR

Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

Arabische kromme dolk
Resultaat: 100 EUR

Arabische kromme dolk met schede, voorzien van damast lemmet, een heft met een vogelkop en een schede met bewerking, silver overlay. 39 cm.

Hartsvanger, ca. 1900.
Resultaat: 100 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke karabijn, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Oosterse antieke karabijn met koper beslagen. 19e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In redelijk/goede staat.