Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Nederlandse FAL bajonet
Resultaat: 36 EUR

Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.

Engelse helm, 1946
Resultaat: 36 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

Engels koppel + pistoolholster 1941
Resultaat: 30 EUR

Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Resultaat: 25 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Landmacht gala-pet
Resultaat: 25 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.

Enfield bajonet
Resultaat: 23 EUR

Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Helm (Nederlands)
Resultaat: 20 EUR

Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 20 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Politiefluit (messing)
Resultaat: 20 EUR

Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.

Hollandse Vredestein gasmasker
Resultaat: 20 EUR

Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2 Politie signaalfluiten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Resultaat: 17 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Militaire koppelriem
Resultaat: 16 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Resultaat: 16 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Resultaat: 15 EUR

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.