Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel). 3004
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Duel pistolen (2 stuks) 3010
Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Schijfgeweer 'Geneve'. 3000
Schijfgeweer 'Geneve'.

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
3x Antieke sabel, circa 1900. 3008
3x Antieke sabel, circa 1900.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Antieke revolvers 3005
2x Antieke revolvers

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900 3009
Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke karabijn 3022
Antieke karabijn

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 1878. 3094
Penvuur revolver 1878.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke karabijn met parelmoer-inleg 3038
Antieke karabijn met parelmoer-inleg

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Frans percussie-pistool (ca. 1800) 3012
Frans percussie-pistool (ca. 1800)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Hollands pistool 3024
Antiek Hollands pistool

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Penvuur revolver. 3093
Penvuur revolver.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Penvuur revolver. 3095
Penvuur revolver.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Damast geweer, 19e eeuw. 3006
Damast geweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3090
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3092
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3096
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk 3051
'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw. 3007
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Arabische kromme dolk 3018
Arabische kromme dolk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn, 19e eeuw 3037
Antieke karabijn, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3091
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Pistool (onklaar) 3035
3x Pistool (onklaar)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Militaire cape 3100
Militaire cape

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke schacht bajonet 3040
Antieke schacht bajonet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Dames pistooltje 3016
Dames pistooltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hartsvanger mes, (19e eeuw) 3054
Hartsvanger mes, (19e eeuw)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot militaria 3081
Lot militaria

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Sabel, 19e eeuw. 3086
Sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hartsvanger 3088
Hartsvanger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Cavalerie sabel, 19e eeuw. 3033
Cavalerie sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Duitse bajonet 3048
Duitse bajonet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Nederlandse 'Hembrug' bajonet 3053
Nederlandse 'Hembrug' bajonet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek kapmes met houten grip. 3056
Antiek kapmes met houten grip.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Dolk met hoornen heft 3087
Dolk met hoornen heft

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Percussie pistool. 3099
Percussie pistool.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004 3101
Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
14 Ordners knipsel/verzamelingen oorlog 3103
14 Ordners knipsel/verzamelingen oorlog

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse politie helm, voor 1969. 3072
Engelse politie helm, voor 1969.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse politie helm, na 1963. 3071
Engelse politie helm, na 1963.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse Enfield bajonet 3041
Engelse Enfield bajonet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Amerikaanse M8A bajonet 3046
Amerikaanse M8A bajonet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Nederlande bajonet 3049
Nederlande bajonet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse bajonet 3055
Duitse bajonet

Resultaat:

40 EUR