35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Quan Yin, Blanc de Chine
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Resultaat: 17 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Militaire koppelriem
Resultaat: 16 EUR

Militaire binnenhelm
Resultaat: 16 EUR

Armband met lakwerk
Resultaat: 15 EUR

Patchwork kleed
Resultaat: 15 EUR

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Resultaat: 15 EUR

Lot overlay glas
Resultaat: 15 EUR

3x Karaf
Resultaat: 15 EUR

Reservisten bierpul
Resultaat: 15 EUR

Chocoladekan.
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.