Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot plated
Resultaat: 20 EUR

Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje

Dames zakhorloge
Resultaat: 20 EUR

Zakhorloge, goldplated, klein model ø26 mm, met een bewerkte brede rand met een getrembleerde bewerking en een versierde achterdeksel met graveerwerk. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte uuraan...

6 Zilveren Wajanglepels
Resultaat: 20 EUR

Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat

3 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren lepels bestaande uit 2 theeduimen, 833/000, één met vlinderbak en één met kolenbak, en paplepel, 925/000, met hoekige bewerkte steel. MT.: Thomas Bradbury & Sons, Sheffield jl.:Y:1916. 9...

Set zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met collier en een paar oorknoppen, bezet met zircoia's. Totaal ca 6,7 gram. 10-15 mm. In cassette. Lengte collier 45 cm. Nieuw

Zilveren plaatarmband
Resultaat: 20 EUR

Grote zilveren plaatarmband, 925/000, met gourmetschakels. 13 mm. 22 cm met 1 extra schakel. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de plaat. ca 104 gram

Collier gitten
Resultaat: 20 EUR

Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.

Collier ruwe barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Collier van ruwe barnstenen, verlopend in breedte 10-28 mm, Lengte 70 cm. ca 61 gram.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

WMF Schaal, 1x emaille schaal
Resultaat: 20 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Kazuifel kragen
Resultaat: 20 EUR

Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Resultaat: 20 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

Helm (Nederlands)
Resultaat: 20 EUR

Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 20 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Politiefluit (messing)
Resultaat: 20 EUR

Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.

Hollandse Vredestein gasmasker
Resultaat: 20 EUR

Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2 Politie signaalfluiten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

2 Menages
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.

3 Karaffen met div. slijpsel.
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Lot diversen, glaswerk.
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...

Divers glaswerk (11x)
Resultaat: 20 EUR

Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

3x Presenteerschaal, porselein.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Quan Yin, Blanc de Chine
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Resultaat: 17 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Militaire koppelriem
Resultaat: 16 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Resultaat: 16 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Armband met lakwerk
Resultaat: 15 EUR

Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot

Patchwork kleed
Resultaat: 15 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Resultaat: 15 EUR

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.

Lot overlay glas
Resultaat: 15 EUR

Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.

3x Karaf
Resultaat: 15 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Reservisten bierpul
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Chocoladekan.
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.