35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

4.750 EUR

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw 6048
Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw

4.750 EUR

Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

4.500 EUR

Vaas, Fam. Rose (groen). 6014
Vaas, Fam. Rose (groen).

3.000 EUR

Boulle klok, 18e eeuw 3513
Boulle klok, 18e eeuw

2.950 EUR

2x Familie Rose borden, rood glazuur 6346
2x Familie Rose borden, rood glazuur

2.750 EUR

Zilveren karaf met afbeelding 42
Zilveren karaf met afbeelding

2.200 EUR

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo. 1001
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

1.900 EUR

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

1.900 EUR

Bronzen skulptuur (naar Rodin) 5145
Bronzen skulptuur (naar Rodin)

1.850 EUR

Melk en bloed vaasje. 6018
Melk en bloed vaasje.

1.800 EUR

Amsterdamse hangklok. 3514
Amsterdamse hangklok.

1.750 EUR

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht 1053
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

1.700 EUR

Gouden armband met smaragd en diamant 4
Gouden armband met smaragd en diamant

1.600 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

1.600 EUR

Zilveren klok 1
Zilveren klok

1.500 EUR

Witgouden armband diamant 5
Witgouden armband diamant

1.500 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

1.500 EUR

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947. 5002
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.

1.500 EUR

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw 6032
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

1.500 EUR

Witgouden oorhangers saffier diamant 130
Witgouden oorhangers saffier diamant

1.350 EUR

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel). 3004
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

1.350 EUR

Vuurvergulde pendule 'Vrouw'. 3607
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.

1.325 EUR

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'. 1007
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

1.300 EUR