Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Lade met diversen + schilderij 6382
Lade met diversen + schilderij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Chinees porseleinen bordjes 6093
6x Chinees porseleinen bordjes

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels 6501
2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
6x Chinees porselein, 18e eeuw 6087
6x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw 6032
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6334
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gemberpot, 18e eeuw 6318
Gemberpot, 18e eeuw

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kom 6027
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 18e eeuw 6082
Chinees trekpotje 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Antieke sabel, circa 1900. 3008
3x Antieke sabel, circa 1900.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
7 Gouden armbanden 359
7 Gouden armbanden

Resultaat:

465 EUR

Verkocht
Zilveren snip, strooier 14
Zilveren snip, strooier

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6083
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees bord, Kang Xi 6076
Chinees bord, Kang Xi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Capucijner borden, 18e eeuw. 6005
6x Capucijner borden, 18e eeuw.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette Beatrix 5026
Bronzen plaquette Beatrix

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ado Speelgoedauto 2912
Ado Speelgoedauto

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Franse kandelaar, 19e eeuw 2077
2x Franse kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Doos met o.a. zilver 325
Doos met o.a. zilver

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot met o.a. streeksieraden 109
Lot met o.a. streeksieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 x Kop + schotels. 6649
6 x Kop + schotels.

Resultaat:

110 EUR