Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Griekse icoon, Maria met kindje Jezus 2491
Griekse icoon, Maria met kindje Jezus
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Tinnen schotel, Gemerkt 2484
Tinnen schotel, Gemerkt

Resultaat:

80 EUR

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1399
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR
Barok Heilige figuur 5012
Barok Heilige figuur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Delen plated. 2477
3 Delen plated.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

Resultaat:

200 EUR

Beeld, G. Poitvin 5005
Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.290 EUR
9 Indonesische aquarellen 1349
9 Indonesische aquarellen
Startprijs 180 EUR
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1342
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Horloge, Jean Deve 611
Horloge, Jean Deve

Resultaat:

75 EUR

Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869 604
Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Antiek zilveren doosje voor rozenkrans 597
Antiek zilveren doosje voor rozenkrans

Resultaat:

120 EUR

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1335
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Pieter Scheen, Lexicon 2441
Pieter Scheen, Lexicon

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tachometer in kistje 2434
Tachometer in kistje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Altaarstuk met olifanten. 2427
Altaarstuk met olifanten.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken secretaire 4268
Eiken secretaire

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat:

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR