Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915
Startprijs 20 EUR

Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.

Regulateur, eiken.
Startprijs 30 EUR

Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Houten uurwerk.
Startprijs 30 EUR

Groot fragment van een 19e eeuwse Duits houten uurwerk. Incompleet. Afmeting: 66 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 35 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 50 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Wekkerklok, Jugendstil
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.

Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.

Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Antiek bisquit wekker-klokje, ca. 1915
Startprijs 60 EUR

Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Balloon tafelklok, ca. 1900
Startprijs 65 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Notenhouten Duitse regulateur
Startprijs 70 EUR

Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.

Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.

Engelse scheepsklok (messing)
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.

Amsterdamse schoolklok, ca. 1925.
Startprijs 80 EUR

Amsterdamse school-stijl eikenhouten pendule met wortelnoten wijzerplaat. Circa: 1930. Afmeting: 31 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.

Antieke reiswekker
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...

Franse Art Nouveau klokkast.
Startprijs 80 EUR

Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco glazen wekker, ca. 1930
Startprijs 80 EUR

Art Deco glazen wekker met vogel decors. Circa: 1930. Eén chip. Afmeting: 8 x 7,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.

Pubklok met inlegwerk
Startprijs 80 EUR

Antieke palissanderhouten pubklok met parelmoer-inleg. Veer-uurwerk. Stukjes los hout erbij. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 43 x 15 cm. In redelijke staat.

Duitse Schwarzwald klokken verkoper
Startprijs 90 EUR

Oude Duitse Schwarzwald klokkenverkoper. 20e Eeuw. Compositie metaal met polychromie. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startprijs 100 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.

3 Antieke klokken
Startprijs 100 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...

Grunder vrijslinger
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Mini regulateur, ca. 1880
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.

Eiken staande Duitse klok
Startprijs 125 EUR

Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Franse Japy Freres pendule
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Franse albasten pendule met albast wijzerplaat en vergulde ornamenten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: 29 x 33 x 15 cm. In goede staat.

4x Diverse antieke klokken
Startprijs 150 EUR

Vier maal diverse antieke klokken, marmer/metaal + eikenhout. Circa: 1900 - 1930. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke Friese klok wijzerplaten
Startprijs 150 EUR

Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Staande klok (2 gewichten)
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 175 EUR

Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...

Duitse regulateur, ca. 1870
Startprijs 180 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.

Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...

Friese staartklok, circa 1800.
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met kustplaats en florale goud beschildering. Circa: 1800. Mooie kwaliteit. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Tafelpendule, Jugendstil
Startprijs 200 EUR

Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Zakhorloge, erotisch.
Startprijs 200 EUR

Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot witmetalen zakhorloge met bewerkte rand en achterplaat. Op de wijzerplaat voorzien van een erotische afbeelding. ø 7 cm. Functie niet getest. In goede staa...

Klok, Art Deco
Startprijs 200 EUR

Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Kolompendule onder stolp.
Startprijs 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...