Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Boulle klok, 18e eeuw 3513
Boulle klok, 18e eeuw

Resultaat:

2.950 EUR

Verkocht
Amsterdamse hangklok. 3514
Amsterdamse hangklok.

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'. 3607
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.

Resultaat:

1.325 EUR

Verkocht
Kalender klok, ca. 1880 3542
Kalender klok, ca. 1880

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Franse staande precisie regulateur 3505
Franse staande precisie regulateur

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra 3564
Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Staande klok met carillion, Colberg 3589
Staande klok met carillion, Colberg

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Weense reiswekker. 3631
Weense reiswekker.

Resultaat:

780 EUR

Verkocht
Bronzen pendule met putti. 3671
Bronzen pendule met putti.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Staande Franse precisie regulateur 3506
Staande Franse precisie regulateur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule, ca. 1780 3520
Franse vuurvergulde pendule, ca. 1780

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse staande klok, 19e eeuw 3517
Franse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staande klok, 19e eeuw 3518
Staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Franse pendule met strijdwagen 3559
Grote Franse pendule met strijdwagen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen directoire pendule. 3664
Bronzen directoire pendule.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Koekoeksklok met snek 3692
Koekoeksklok met snek

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok, ca. 1890 3516
Antieke tafelklok, ca. 1890

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Bergische staande klok 3693
Bergische staande klok

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Thermometer pendule. 3681
Thermometer pendule.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Weense driegewichter 3694
Weense driegewichter

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 3515
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Frans boulle uurwerk, 19e eeuw 3530
Frans boulle uurwerk, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3594
Engelse staande klok

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Klein Frans klokje. 3673
Klein Frans klokje.

Resultaat:

375 EUR