35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Lectura pendule
Startprijs 3.000 EUR

Boog pendule
Startprijs 2.250 EUR

Franse vaaspendule, 19e eeuw
Startprijs 2.100 EUR

Engelse staande klok
Startprijs 1.500 EUR

Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR

Franse staande precisie regulateur
Resultaat: 1.000 EUR

Staande Franse precisie regulateur
Resultaat: 650 EUR

Lectura pendule, Circa 1820
Startprijs 1.650 EUR

Antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR

Duitse Urgos staande klok
Startprijs 1.600 EUR

Grote empire pendule
Startprijs 2.950 EUR

Empire pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.650 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule met prachtige vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Vergulde Franse pendule
Startprijs 1.650 EUR

Boulle klok, 18e eeuw
Resultaat: 2.950 EUR

Amsterdamse hangklok.
Resultaat: 1.750 EUR

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Antieke tafelklok, ca. 1890
Resultaat: 475 EUR

Franse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR

Franse vuurvergulde pendule, ca. 1780
Resultaat: 600 EUR

Franse Lyra pendule
Startprijs 650 EUR

Frans pendule stel, 19e eeuw
Startprijs 1.600 EUR

Franse boulle klok met console
Startprijs 950 EUR

Schilderij klok
Resultaat: 120 EUR

Engelse pubklok
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok
Startprijs 400 EUR

Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

Frans klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Engelse horizontaalklok
Resultaat: 350 EUR

Frans boulle uurwerk, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Louis Seize pendule, ca. 1800
Startprijs 800 EUR

Franse pendule, ca. 1840
Resultaat: 260 EUR

Comtoise met harpslinger, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Rolling Ball Clock
Resultaat: 300 EUR

Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR

Staande vrijslinger, Notenhout
Startprijs 600 EUR

Hollandse staande klok
Startprijs 500 EUR

Pendule met hond.
Startprijs 1.500 EUR

Engelse staande klok, 18e eeuw.
Startprijs 400 EUR

Engelse staande klok
Resultaat: 120 EUR

Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'
Startprijs 200 EUR

Kalender klok, ca. 1880
Resultaat: 1.100 EUR

Engelse scheepsklok (messing)
Startprijs 80 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Franse portaal klok, ca. 1880
Resultaat: 160 EUR

Koekoeksklok met snek
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR