Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
64 Resultaten
Kavel: 2900

Steiff, Olivier B. Bommel

Resultaat: 80 EUR

Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2901

Steiff Schulanfanger Bär

Startprijs 125 EUR

Steiff Schulanfänger Bär Grün 30, Steiff Club Edition 1998/99, nummer 1343, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2902

Steiff Happyness Asian Teddy Bear 1996

Startprijs 125 EUR

Steiff Happiness Asian Teddy Bear 1996 Imperial Yellow 40, Exclusively for South-East Asia, Limited Edition 905/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2903

Pop, 'Carl Hartman', 1910.

Startprijs 280 EUR

Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2904

Pop, 'Heinrich Handwerck', 1920.

Startprijs 210 EUR

Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 2905

4x oude blikken speelgoedauto's

Resultaat: 105 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's. Eén maal Tipp Co Militairy. Eén maal Schuco Opel Police car. Eén maal Kever Bandai 5309. Eén maal Mercedes Yokohama 220 S. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede st...


Kavel: 2906

Oude blikken speelgoedauto's

Resultaat: 65 EUR

Lot diverse oude blikken speelgoed auto's. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Japan etc. Met en zonder originele doos. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2907

Porseleinen pop, Heubach Koppelsdorf

Startprijs 175 EUR

Zeer grote antieke Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop, Nr. 320 - 12. Groot papier mache baby lichaam. Drie vingers beschadigd. Minimale chip bij pruikrand porselein. Afmeting: 74 cm. In redelij...


Kavel: 2908

Altbeck + Gottschalck pop

Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Altbeck + Gottschalck pop, nr. 1352/45. Met echt haar, oude kleertjes + baby-lichaam, slaapogen, bewegende tong. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 2909

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1914.

Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.


Kavel: 2910

32x Meccano Dinky Toys + auto's

Resultaat: 140 EUR

32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2911

2x 5 HP Citroën modellen + speelgoed

Startprijs 75 EUR

Twee '5 - H.P. Citroën' metalen modellen. Eén groot model 'Jouets France'. Eén klein model 'Rami France'. Licht bespeeld. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2912

Ado Speelgoedauto

Resultaat: 225 EUR

Oude Nederlandse houten Ado speelgoed vrachtwagen. 30-er Jaren. In originele kleuren, met originele wielen. Bespeeld, maar in goede staat. Afmeting: 19 x 18 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2913

Pop, 'Armand Marseille', 1894.

Startprijs 125 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2914

Steif Metha

Startprijs 110 EUR

Steiff Teddynärin Metha 42 (Alsterhaus), nummer 1104/1500, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2915

Steiff Monaco

Startprijs 90 EUR

Steiff Monaco-Bear 1995, Hercule Teddy Bear 28, Limited edition 1556/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2916

Steiff Holland Bär

Startprijs 90 EUR

Steiff Holland Bär Blau 36, exklusiv für Holland 1999, nummer 1309, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2917

Steiff Reginald Oliver

Startprijs 100 EUR

Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 2918

Karakterpop, 'Hertel Schwab', 1912.

Startprijs 210 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2919

Pop, 'Hertel Schwab', 1912.

Startprijs 160 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2920

2 Speelgoed chroomauto's + auto emblemen.

Startprijs 45 EUR

Twee oude chrome speelgoed oldtimers en drie oude auto emblemen, onder andere: 1x Cadillac, 2x Ford. Grote chrome auto 'JTB Kovoprace'. Eén kleine opdraai-auto. Ongemerkt. Afmeting: 5 - 17 cm. In goed...


Kavel: 2921

11x Div. merkmodellen + speelgoed

Startprijs 30 EUR

Elf diverse speelgoed metalen merkmodellen. Onder andere: Oxford Mini Police Anglia, Corgi Toys Heinkel, Van Guars Triump Herald, Van Guars Ford Anglia, Mini Malta Bedford bus, Oxford Bedford bus (gro...


Kavel: 2922

3 Dinky Toys + Meccano doosje

Resultaat: 25 EUR

Drie oude metalen dinky toys decor stukken + één blikken meccano doosje. (Tyre Rack) Postbus + telefooncel. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.


Kavel: 2923

Antieke porseleinen pop Nr. 201

Startprijs 160 EUR

Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.