Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
25 Resultaten
Kavel: 4500

Perzisch Kelim kleed, 300 x 160 cm.

Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed in de kleuren: Rood, geel, blauw, oker. Afmeting: 300 x 160 cm. Eén gat. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4501

Handgeknoopt Chinees tapijt

Resultaat: 140 EUR

Oud Chinees handgeknoopt tapijt met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 275 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Perzisch tapijt

Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed in de kleuren bruin/groen/roodbruin/creme etc.. Afmeting: 132 x 109 cm. In goede staat.


Kavel: 4503

Perzisch tapijt

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Kleuren: Rood, bordeaux rood, creme en blauw. Afmeting: 118 x 193 cm. In goede staat.


Kavel: 4504

2x Perzisch tapijt

Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén kleed in de kleuren: Bruin/geel/rood/creme. En één kleed in de kleuren: Rood/blauw/licht blauw/oker. Afmeting: 108 x 87 cm. en 108 x 66 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4505

Perzisch kleed, 127 x 200 cm.

Resultaat: 40 EUR

Oud perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Vloerkleed

Resultaat: 75 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren: blauw-rood-creme + florale decors. Afmeting: 157 x 252 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

2 Oude Perzische lopers

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische lopers, in de kleuren blauw-rood-creme + florale decors. Afmeting: 161 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Groot Chinees zijden kleed

Resultaat: 150 EUR

Prachtig groot Chinees zijden kleed met kraanvogels. In de kleuren: donkerblauw, creme etc. Afmeting: 285 x 208 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Perzisch Iranees kleed, 160 x 110 cm.

Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch Iranees kleed. Meerkleurig. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.


Kavel: 4510

Perzisch tapijt

Resultaat: 30 EUR

Klein Perzisch kleed met meerkleurig florale decors. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

Rond kleed

Resultaat: 60 EUR

Rond Perzisch kleed in de kleuren: grijs-groen, creme + florale decors. Afmeting: ø 194 cm. In goede staat. (Nieuwprijs was € 1.200,=)


Kavel: 4512

Antiek/oud Kelim kleed, 154 x 227 cm.

Resultaat: 30 EUR

Apart oud/antiek Kelim kleed, gemaakt van een soort touw en ingeweven. Eerste helft 20e eeuw. Iets sleets. Afmeting: 154 x 227 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4513

4x Perzisch (Loper + kussens)

Resultaat: 60 EUR

Vier maal Perzisch. Bestaande uit één loper en drie kussens. Afmeting: 52 - 108 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4514

Perzisch kleed, 'Karachi'

Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 'Karachi', in diverse kleuren + floral decors. Afmeting: 135 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4515

Oud Perzisch handgeknoopt kleed.

Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten + rood. Afmeting: 89 x 127 cm. In goede staat.


Kavel: 4516

Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.

Startprijs 50 EUR

Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.


Kavel: 4517

2x Perzisch bidkleed

Resultaat: 40 EUR

Twee maal Perzische bidkleden. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4518

Perzisch kleed, India

Resultaat: 40 EUR

Meerkleurig Perzisch kleed. India. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4519

Perzisch kleed, 183 x 124 cm.

Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decor. Rood, blauw etc.. Afmeting: 183 x 124 cm. In goede staat.


Kavel: 4520

Perzisch kleed, 135 x 196 cm.

Resultaat: 30 EUR

Antiek Perzisch kleed in diverse kleuren. Slijtage. Afmeting: 135 x 196 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4521

2x Perzisch kleed + kameelzak

Resultaat: 70 EUR

Twee oude Oosterse Perzische kleden en één Oosterse kameelzak. Afmeting(en): 130 x 206 cm, 71 x 135 cm en 52 x 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4522

6x Diverse kleine Perzische kleden

Resultaat: 50 EUR

Zes stuks diverse kleine oude Perzische kleden. Afmeting: 57 - 135 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4523

3x Diverse Perzische kleine kleden

Resultaat: 30 EUR

Drie stuks diverse Perzische kleine kleden. Afmeting: 80 - 115 cm. In goede staat.