Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 123 x 189 cm
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch zijde geknoopt kleed in de kleuren roodbruin, creme, floraal. Afmeting: 123 x 189 cm. In goed staat.

3x Diverse Perzische kleine kleden
Resultaat: 30 EUR

Drie stuks diverse Perzische kleine kleden. Afmeting: 80 - 115 cm. In goede staat.

6x Diverse kleine Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Zes stuks diverse kleine oude Perzische kleden. Afmeting: 57 - 135 cm. In redelijk/goede staat.

2x Perzisch kleed + kameelzak
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Oosterse Perzische kleden en één Oosterse kameelzak. Afmeting(en): 130 x 206 cm, 71 x 135 cm en 52 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 135 x 196 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Perzisch kleed in diverse kleuren. Slijtage. Afmeting: 135 x 196 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 183 x 124 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decor. Rood, blauw etc.. Afmeting: 183 x 124 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, India
Resultaat: 40 EUR

Meerkleurig Perzisch kleed. India. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 cm. In goede staat.

2x Perzisch bidkleed
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Perzische bidkleden. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 70 cm. In goede staat.

Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.
Startprijs 50 EUR

Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.

Oud Perzisch handgeknoopt kleed.
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten + rood. Afmeting: 89 x 127 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 'Karachi'
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 'Karachi', in diverse kleuren + floral decors. Afmeting: 135 x 75 cm. In goede staat.

4x Perzisch (Loper + kussens)
Resultaat: 60 EUR

Vier maal Perzisch. Bestaande uit één loper en drie kussens. Afmeting: 52 - 108 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek/oud Kelim kleed, 154 x 227 cm.
Resultaat: 30 EUR

Apart oud/antiek Kelim kleed, gemaakt van een soort touw en ingeweven. Eerste helft 20e eeuw. Iets sleets. Afmeting: 154 x 227 cm. In redelijk/goede staat.

Rond kleed
Resultaat: 60 EUR

Rond Perzisch kleed in de kleuren: grijs-groen, creme + florale decors. Afmeting: ø 194 cm. In goede staat. (Nieuwprijs was € 1.200,=)

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Klein Perzisch kleed met meerkleurig florale decors. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.

Perzisch Iranees kleed, 160 x 110 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch Iranees kleed. Meerkleurig. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.

Groot Chinees zijden kleed
Resultaat: 150 EUR

Prachtig groot Chinees zijden kleed met kraanvogels. In de kleuren: donkerblauw, creme etc. Afmeting: 285 x 208 cm. In goede staat.

2 Oude Perzische lopers
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische lopers, in de kleuren blauw-rood-creme + florale decors. Afmeting: 161 x 82 cm. In goede staat.

Vloerkleed
Resultaat: 75 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren: blauw-rood-creme + florale decors. Afmeting: 157 x 252 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 127 x 200 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.

2x Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén kleed in de kleuren: Bruin/geel/rood/creme. En één kleed in de kleuren: Rood/blauw/licht blauw/oker. Afmeting: 108 x 87 cm. en 108 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Kleuren: Rood, bordeaux rood, creme en blauw. Afmeting: 118 x 193 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed in de kleuren bruin/groen/roodbruin/creme etc.. Afmeting: 132 x 109 cm. In goede staat.

Handgeknoopt Chinees tapijt
Resultaat: 140 EUR

Oud Chinees handgeknoopt tapijt met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 275 cm. In goede staat.