Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
344 Resultaten
Kavel: 2213

2 Chinees ivoren wijsheren beelden.

Resultaat: 1.150 EUR

Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites


Kavel: 2282

Chinees ivoren penselen beker.

Resultaat: 1.100 EUR

Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...


Kavel: 2216

Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900

Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites


Kavel: 2013

Zwitserse speeldoos

Resultaat: 600 EUR

Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2367

Bronzen kandelaar met putti.

Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2033

Gietijzeren Jugendstil kachel

Resultaat: 525 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2022

Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 440 EUR

Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.


Kavel: 2047

2x Houten Chinese vazen

Resultaat: 410 EUR

Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2372

2 x Bronzen wandkandelaar.

Resultaat: 350 EUR

Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Barometer, 18e eeuw

Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2031

Amerikaans kompas

Resultaat: 330 EUR

Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2480

3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900

Resultaat: 330 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2222

Ivoren beeld, Handwerker

Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites


Kavel: 2417

Hanglamp met putti

Resultaat: 325 EUR

Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.


Kavel: 2541

Marmeren zuil

Resultaat: 320 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...


Kavel: 2288

5 Russische emaille eieren in kistje

Resultaat: 300 EUR

Vijf oude Russische Fabergé-stijl cloisonne eieren. In antiek eikenhouten kistje. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2206

Bijbelstandaard

Resultaat: 280 EUR

Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2038

Bijbelstandaard

Resultaat: 275 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2217

Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites


Kavel: 2218

Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese ivoren Geisha met waaier. Hand en voet gelijmd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat. Met certificaat ten behoeve van cites


Kavel: 2039

Bronzen kandelaar, 19e eeuw

Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 7-lichts retour de Egypte kaarskandelaar met kariatiden en gravering. Circa: 1840. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 2110

Bijbelstandaard

Resultaat: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2111

Bijbelstandaard

Resultaat: 250 EUR

Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2378

Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.

Resultaat: 250 EUR

Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.