35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

4 Delen koper.
Resultaat: 25 EUR

Spuit apparaat.
Resultaat: 25 EUR

Tafel menagiere, Jugendstil.
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

WMF Schaal, 1x emaille schaal
Resultaat: 20 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Kazuifel kragen
Resultaat: 20 EUR

Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Resultaat: 20 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

Patchwork kleed
Resultaat: 15 EUR