35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

2 Chinees ivoren wijsheren beelden. 2213
2 Chinees ivoren wijsheren beelden.

1.150 EUR

Chinees ivoren penselen beker. 2282
Chinees ivoren penselen beker.

1.100 EUR

Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900 2216
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900

850 EUR

Zwitserse speeldoos 2013
Zwitserse speeldoos

600 EUR

Bronzen kandelaar met putti. 2367
Bronzen kandelaar met putti.

550 EUR

Gietijzeren Jugendstil kachel 2033
Gietijzeren Jugendstil kachel

525 EUR

Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

440 EUR

2x Houten Chinese vazen 2047
2x Houten Chinese vazen

410 EUR

2 x Bronzen wandkandelaar. 2372
2 x Bronzen wandkandelaar.

350 EUR

Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

340 EUR

Amerikaans kompas 2031
Amerikaans kompas

330 EUR

3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900 2480
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900

330 EUR

Ivoren beeld, Handwerker 2222
Ivoren beeld, Handwerker

325 EUR

Hanglamp met putti 2417
Hanglamp met putti

325 EUR

Marmeren zuil 2541
Marmeren zuil

320 EUR

5 Russische emaille eieren in kistje 2288
5 Russische emaille eieren in kistje

300 EUR

Bijbelstandaard 2206
Bijbelstandaard

280 EUR

Bijbelstandaard 2038
Bijbelstandaard

275 EUR

Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw 2217
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

275 EUR

Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw. 2218
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.

275 EUR

Bronzen kandelaar, 19e eeuw 2039
Bronzen kandelaar, 19e eeuw

250 EUR

Bijbelstandaard 2110
Bijbelstandaard

250 EUR

Bijbelstandaard 2111
Bijbelstandaard

250 EUR

Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw. 2378
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.

250 EUR