Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
70 Resultaten
Kavel: 5535

Duitse glazen vazenset, ca. 1910

Resultaat: 200 EUR

Duitse handbeschilderde Jugendstil glazen vazenset met florale en goud decors. In messing houders. Circa: 1910. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

2x Mondgeblazen vazen

Resultaat: 180 EUR

Twee gesigneerde Jugendstil-stijl mondgeblazen glazen vazen in de kleur blauw-groen. Gesigneerd Lawrence 1988. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Barok drinkglas, 18e eeuw

Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Barok drinkglas met gegraveerde jachtvoorstelling (radgravering). Afmeting: 10 x 8,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5539

Antieke Venetiaanse glazen, 3 x

Resultaat: 160 EUR

Drie antieke mondgeblazen Venetiaanse glazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5590

4x Groen glazen bloemvazen, A.D.Copier/Leerdam

Resultaat: 140 EUR

Vier groen-glazen A.D.Copier vazen. Circa: 1945 - 1948 Leerdam. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5549

Stel geslepen karaffen met zilveren montuur

Resultaat: 130 EUR

Stel geslepen odeurkaraffen compleet met geslepen kristallen binnenstopje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur, 925/000, met boldop voorzien van floraal dr...


Kavel: 5504

2x Antieke kristallen bonbonnieres

Resultaat: 120 EUR

Twee antieke kristallen bonbonnieres, amandel geslepen. Circa: 1870. Chips. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 5511

6-delige Art Deco glazen likeurset

Resultaat: 120 EUR

Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5557

Stel grote geetste roemers'

Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Duitse Roemer wijnglazen met vergulde geetste wild-decors. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5550

Glazen schaal met valken decor

Resultaat: 115 EUR

R. Lalique gesigneerde glazen schaal met valken decor. In mat en transparant glas. 20e eeuw. In goede staat.


Kavel: 5571

5576

Resultaat: 100 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. 1935. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5552

7-Delige kristallen menage set

Resultaat: 90 EUR

Antieke ruitkristallen menage set, 7-delig. Circa: 1900. Eén chip. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5579

Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938

Resultaat: 90 EUR

Antiek Leerdam oranje-vaasje, Beatrix vaasje. Circa: 1938. Afmeting: 11 x 9,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5520

Grote vaas met zilver

Resultaat: 85 EUR

Grote kristallen vaas voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. De vaas is versierd met slijpwerk met o.a. bloemen. ø 16x33cm, deukje in de rand, verder in goede staat.


Kavel: 5555

Glazen stier, zwart/wit

Resultaat: 85 EUR

Moderne mondgeblazen glazen stier, zwart/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Leerdam, A.D. Copier, optische glazen bekervaas

Resultaat: 80 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5516

Boerenjongens kristallen bowlset.

Resultaat: 80 EUR

Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5558

Jugendstil W.M.F. vaasje, ca. 1915

Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits W.M.F. Jugendstil vaasje met putti. Circa: 1915. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5576

A.D. Copier, Groen-glazen vaas

Resultaat: 80 EUR

Grote A.D. Copier, Leerdam groen-glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5591

Leerdam Oranje (Ariane) vaasje, 2007

Resultaat: 80 EUR

Leerdam Oranje vaasje (Ariane vaasje). Art Deco vormgeving. 2007 Floris Meijdam. Genummerd. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5628

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)

Resultaat: 80 EUR

Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5631

Blauwe kristalglazen set

Resultaat: 80 EUR

Uitgebreide Duitse blauwe kristalglazen set. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén karaf + 32 glazen. Eén glas voet los erbij, kapot. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Geetste bowlpot, 19e eeuw

Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse geetste bowlpot met onderschaal en druivenrank decors. Afmeting: 28 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5522

Glazen vaas met gezicht

Resultaat: 70 EUR

Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht, op drie poten. 21 Eeuw. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.