Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot glas met overlay, 44 st.
Resultaat: 70 EUR

Grote set gegraveerde glazen. Onder andere: Cognac, champagne, wijn, likeurglazen met overlay. Totaal 44 stuks, waarvan 6 stuks robijnrood zonder overlay. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

2x Opaline vazen, ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met landschappen en dennentakken decors. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 9 cm ø. In goede staat.

Verguld karafje met stop
Resultaat: 70 EUR

Oude kristal-glazen karaf. Transparant, wijnrood met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Glazen vaas met gezicht
Resultaat: 70 EUR

Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

8 x Oude/antieke stopkaraffen
Resultaat: 70 EUR

Acht oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Eén maal set van drie goud/blauw. Rest divers, onder andere met goud decor. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

2x Murano vazen, blauw/groen
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Murano blauw/groene glazen vazen. Ontwerp Flaviopoli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 21 cm. In goede staat.

Kristallen strooibus met zilveren montuur
Resultaat: 65 EUR

Kristallen strooibus met 12 vlaks geslepen en met diamantslijpsel. Voorzien van zilveren montuur en dop, 835/000, met parelrand. MT.: W.Burger, Haarlem ca 1925. ca 14 cm. In goede staat

8x Boheems gekleurd kristal
Resultaat: 60 EUR

Acht maal Boheems gekleurd kristal. Zes wijnroemers en twee vazen (kleine Moser). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

10x Antiek kristal/glas.
Resultaat: 60 EUR

Tien antieke kristal/glas karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Negen stopkaraffen en één schenkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm.

Max Verboeket, Moderne glazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Maastricht Cristal Unie. Moderne glazen vaas. Ontwerp Max Verboeket. Kleine chip. Afmeting: 22 x 24 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

5x Moderne glasfusing vazen
Resultaat: 60 EUR

Vijf grote moderne glasfusing mondgeblazen vazen. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.

4x Kunstglazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Vier moderne mondgeblazen kunstglazen glasfusing vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.

3x Opaline glazen vazen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke opaline glazen vazen met beschildering. Wat chips bovenranden. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Kristallen karaffen
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline kraagvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

6x Oude/antieke karaffen
Resultaat: 50 EUR

Zes oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Twee maal met goud decor. Twee maal facet geslepen. Twee maal divers. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

4x antieke opaline vazen, circa 1900.
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke handbeschilderde opaline glazen vazen met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.

Lot divers kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek kristal. Veel waaier en ruitkristal. Bestaande uit: Eén dekseldoos, vier schalen, menage, twee dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

10x Kleine karaffen + stop
Resultaat: 50 EUR

Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

18x Kleine flacons/parfumflesjes
Resultaat: 50 EUR

Achttien stuks oude glazen/kristallen flacons, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

4x Design parfumflacons
Resultaat: 50 EUR

Vier maal design parfumflacons. 20e Eeuw. Twee maal met vergulde messing versieringen (Matson). Twee maal klein met messing en prismen glas. Chips. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Deksel-coupe
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

3x 19e Eeuws glaswerk
Resultaat: 45 EUR

Drie maal 19e eeuws glaswerk. Eén maal geribte karaf met molens en fruit decor, chip. Eén maal robijnrood gegraveerd Boheems glas. Eén maal melkglazen stopkaraf. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/goed...

Kristallen knijpfles met zilveren montuur
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen knijpfles met graveringen en floraal zilveren montuur. 800/000 Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.