Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse glazen vazenset, ca. 1910 5535
Duitse glazen vazenset, ca. 1910

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Mondgeblazen vazen 5513
2x Mondgeblazen vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Barok  drinkglas, 18e eeuw 5506
Barok drinkglas, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Venetiaanse glazen, 3 x 5539
Antieke Venetiaanse glazen, 3 x

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Groen glazen bloemvazen, A.D.Copier/Leerdam 5590
4x Groen glazen bloemvazen, A.D.Copier/Leerdam

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Stel geslepen karaffen met zilveren montuur 5549
Stel geslepen karaffen met zilveren montuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Antieke kristallen bonbonnieres 5504
2x Antieke kristallen bonbonnieres

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6-delige Art Deco glazen likeurset 5511
6-delige Art Deco glazen likeurset

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Stel grote geetste roemers' 5557
Stel grote geetste roemers'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Glazen schaal met valken decor 5550
Glazen schaal met valken decor

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
5576 5571
5576

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7-Delige kristallen menage set 5552
7-Delige kristallen menage set

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938 5579
Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote vaas met zilver 5520
Grote vaas met zilver

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Glazen stier, zwart/wit 5555
Glazen stier, zwart/wit

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Leerdam, A.D. Copier, optische glazen bekervaas 5515
Leerdam, A.D. Copier, optische glazen bekervaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boerenjongens kristallen bowlset. 5516
Boerenjongens kristallen bowlset.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil W.M.F. vaasje, ca. 1915 5558
Jugendstil W.M.F. vaasje, ca. 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.D. Copier, Groen-glazen vaas 5576
A.D. Copier, Groen-glazen vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Leerdam Oranje (Ariane) vaasje, 2007 5591
Leerdam Oranje (Ariane) vaasje, 2007

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond) 5628
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Blauwe kristalglazen set 5631
Blauwe kristalglazen set

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Geetste bowlpot, 19e eeuw 5519
Geetste bowlpot, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Glazen vaas met gezicht 5522
Glazen vaas met gezicht

Resultaat:

70 EUR