Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees lakwerk toiletkastje.
Resultaat: 240 EUR

Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...

4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Kamerscherm, Gobelin.
Resultaat: 45 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

Notenhouten breistoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse notenhouten breistoel met velours stoffering. Louis Philippe. Circa: 1870. Afmeting: 92 x 62 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse klaptafel, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met lade. Afmeting: 74 x 50 x 94 cm en 74 x 100 x 94 cm. In zeer goede staat.

Tafel met tegels
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.

Vergulde Empire spiegel
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...

Antieke Oosterse beschilderde kist
Resultaat: 190 EUR

Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.

2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen
Resultaat: 115 EUR

Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Gestoffeerde Franse stoel
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.

Grenen kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.

Lederen fauteuil (lichtbruin)
Resultaat: 200 EUR

Mooie lichtbruine lederen draaifauteuil op wielen met hoofdsteun en houten verstelbare poot. Afmeting: 170 x 80 x 95 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 425 EUR

Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.

Hollands kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 475 EUR

17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.

Tegeltafel (Bretons ?)
Resultaat: 40 EUR

Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.

Grote lederen stoel
Resultaat: 65 EUR

Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.

Naaitafel, Louis Philippe.
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

6 Antieke stoelen
Resultaat: 100 EUR

Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.

Mahonie Biedermeier secretaire
Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...

Mahonie plantentafel
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.