Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 4.750 EUR

Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk profes...

Mahonie Empire kabinet
Resultaat: 4.500 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize kabinet met verguld bronzen beslag, driekwart zuilen met vergulde Korintische capitellen. Tinpaankap met kelk, oudere restauratie. Afmeting: 280 x 195 x 60 cm. In ...

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...

Mahonie kabinet, Louis Seize
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...

Verguld altaar, 19e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.

Gebogen secretaire
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag en gebogen front. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Prachtig binnenleven. Afmeting: ...

Trumeau met zwart marmer
Resultaat: 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met zwart marmeren blad en vergulde applicatie. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 87 x 79 x 38 cm. In zeer goede staat.

Mahonie klapbuffet, Louis Seize
Resultaat: 850 EUR

Prachtige 18e eeuwse mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel tinnen waterhouder en tinnen wasbak+schuifbladen met koperband ingelegd. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 144 ...

Munten kabinetje, ca. 1820
Resultaat: 850 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...

Mahonie rolbureau
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...

Russische adelijke slee, 19e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.

Grenen kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.

Eikenhouten pastoorskast
Resultaat: 625 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten Hollandse pastoorskast op grote bolpoten. Uitneembaar, met schappen en vijf lades. Afmeting: 200 x 190 x 70 cm. In zéér goede staat.

Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag. Afmeting: 240 x 170 x 58 cm. In goede staat.

Frans Roccoco kastje
Resultaat: 550 EUR

Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.

Chinees gestoken 2-zits bank
Resultaat: 500 EUR

Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.

Biedermeier bureau, Kersenhout
Resultaat: 500 EUR

Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 475 EUR

17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.

Commode, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kabinet
Resultaat: 450 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 440 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat

18e Eeuwse kast met snijwerk
Resultaat: 430 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 425 EUR

Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.

Secretaire, mahonie.
Resultaat: 400 EUR

Duitse, laat Biedermeier mahoniehouten secretaire met prachtig binnenleven, vele lades en met florale intarsia. Compleet met sloten en sleutels. Oudere restauratie. Afmeting: 171 x 50 x 96 cm. In goed...

Hollandse kuifkast, mahonie.
Resultaat: 400 EUR

Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.

Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons
Resultaat: 400 EUR

Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse kapstok, Thonet gemerkt.
Resultaat: 400 EUR

Voor-oorlogse kapstok (Bugholz). Thonet gemerkt. Afmeting: 190 x 55 cm ø. In zéér goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 350 EUR

Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.

Secretaire, Barok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Vergulde Empire spiegel
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...

Schwarzwald secretaire
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel.
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Pronk kastje, ca. 1880.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...

Notenhouten buffet met opzet
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.

Mahonie Biedermeier secretaire
Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...

Tabouret verguld bankje, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bijzettafel, Notenhout
Resultaat: 275 EUR

Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Notenhouten pronkkastje.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.

2-Zits eiken gestoken bank
Resultaat: 260 EUR

18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.

Hollande commode, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse eikenhouten partnerdesk
Resultaat: 250 EUR

Engelse eikenhouten partnerdesk met diverse lades, deuren en koperbeslag. Desk is voorzien van mooi groen schrijfleer. Kwaliteit stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 111 x 180 cm. In goe...

Franse commode, Louis Quinze
Resultaat: 250 EUR

Grote Franse commode met verguld bronzen beslag, gebombeerd gebogen. Louis Quinze-stijl. Eind 20e eeuw. Gefineerd. Blad mist. Afmeting: 140 x 92 x 47 cm. In goede staat.

Duits Jugendstil Bureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk toiletkastje.
Resultaat: 240 EUR

Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...

Teakhouten boekenkast, 198 x 115 x 50 cm
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Grunder bank met 2 stoelen
Resultaat: 225 EUR

Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Tafel, massief kersen
Resultaat: 210 EUR

Massief kersenhouten refectory-tafel met voetenrust. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 100 x 200 cm. In goede staat.

Duitse eikenhouten broodspinde.
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten. Schappen en lade achter de deur. Afmeting: 185 x 134 x 53 cm. In goede staat.

Kersen commode, Biedermeier.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse kersenhout fineer Biedermeier commode met bronzen beslag en vier lades. Circa: 1840. Blad heeft krimpnaad. Afmeting: 102 x 54 x 109 cm. In redelijke staat.

Secretaire (Duits), 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire. Laat Biedermeier. Circa: 1850. Afmeting: 195 x 110 x 47 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil (lichtbruin)
Resultaat: 200 EUR

Mooie lichtbruine lederen draaifauteuil op wielen met hoofdsteun en houten verstelbare poot. Afmeting: 170 x 80 x 95 cm. In goede staat.

Neogotische eikenhouten gestoken kast
Resultaat: 200 EUR

Neogotische eikenhouten gestoken kast met vier deuren en drie lades. Met koper geslagen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 52 x 155 cm. In goede staat.

Mechelse vitrine-opzetkast
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Mechelse gestoken eikenhouten vitrine-opzetkast met koppen, ringen, panelen en florale snijwerk. Neo Renaissance. Circa: 1880. Afmeting: 201 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Twentse dekenkist, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met gesloten front. In originele staat. Afmeting: 84 x 165 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.

4 Engelse stoelen, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met velours stoffering. Afmeting: 92 x 45 x 52 cm. In goede staat.

Kussenkast., Teak
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.

Mahonie plantentafel
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten Art Deco vitrinekast.
Resultaat: 190 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse beschilderde kist
Resultaat: 190 EUR

Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.

Italiaanse putti tafel
Resultaat: 190 EUR

Italiaanse houtgestoken tafel met twee grote putti's en druivenranken (plated), met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 109 x 45 cm. In goede staat.

Eikenhouten vitrine-displaykast
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.

4x Bruin lederen eetkamerstoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier bruin lederen eetkamerstoelen. 21e Eeuw. Afmeting: 103 x 53 x 46 cm. In goede staat.

2x Dagobertstoeltjes
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken scharenstoelen. Dagobert-stoelen. Circa: 1880. Met rad en gesneden koppen. Afmeting: 88 x 55 x 53 cm. In goede staat.

9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel)
Resultaat: 160 EUR

Negen prachtige 19e eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten stoelen. Acht gewoon, één armleun stoel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 91 x 55 x 50 cm. en 96 x 58 x 55 cm. In goede staat.

Betaaltafel, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Duitse 18e eeuwse betaaltafel van vruchtenhout met afschuifbaar blad. Omgebouwd tot salontafel. Afmeting: 49 x 114 x 92 cm. In goede staat.

Hollandse 2-deurskast, ca. 1860
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast.
Resultaat: 160 EUR

Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.

Eethoek-tafel met 5 stoelen
Resultaat: 155 EUR

Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...

1 witte Knoll International Bertoia-stoel.
Resultaat: 150 EUR

Oude witte Bertoia stoel van Knoll International. Afmeting: 57 x 72 x 84 cm. In goede staat.

Mahonie gepolitoerde laden-commode
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten gepolitoerde vier-laden commode. Circa: 1860. Kleine fineerschade. Afmeting: 42 x 50 x 90 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten 2-deurs kast, Gründerzeit
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit twee-deurs kast met lade en snekken. Circa: 1880. Afmeting: 195 x 126 x 52 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Eiken penantkast, ca. 1890
Resultaat: 150 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit penantkast met twee deuren, twee lades en bolpoten. Circa: 1890. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 86 x 52 x 110 cm. In goede sta...

Ladenkastje 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.

Grenen empire cylinderbureau
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollands grenenhouten empire cylinderbureau met lades en vitrine. Circa: 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 174 x 100 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Grote vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde lijst met spiegel. Goudlaag op lijst iets versleten. Afmeting: 110 x 138 cm. In goede staat.

Tibetaanse kist, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Tibetaanse kist met originele beschilderingen, floraal en figuren. Circa: 1920. Afmeting: 63 x 57 x 88 cm. In goede staat.

Bank met leder
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.

4-delige zithoek, 'Grunderzeit'.
Resultaat: 150 EUR

Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Eiken kastje met 3 lades
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok-commode met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Eén slot vernieuwd. Afmeting: 78 x 91 x 55 cm. In goede staat.

Empire-stijl commode
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehouten empire-stijl commode met halve zuilen en messing capitellen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 74 x 41 cm. In goede staat.

Eiken kist, 18e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken dekenkist met schnapp slot. Afmeting: 64 x 61 x 124 cm. In goede staat.

Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Mooie bruin lederen fauteuil. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 68 x 80 cm. In goede staat.

Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast
Resultaat: 130 EUR

Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 62 x 44 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, ca. 1880
Resultaat: 130 EUR

Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kapstok. Circa: 1880. Afmeting: 186 cm. In zeer goede staat.

Tafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.

Tafeltje met intarsia
Resultaat: 125 EUR

Decoratieve bijzettafel met koperen versieringen en intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 37 cm ø. In goede staat.

Palissander ladenkastje
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.

Kist met snijwerk, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse houtgestoken kist in balkenvorm met lint en schaarophanging. Afmeting: 66 x 47 x 63 cm. In goede staat.

Antiek theekastje met geslepen glas
Resultaat: 120 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 76 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Resultaat: 120 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.

2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen
Resultaat: 115 EUR

Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.