35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

4.750 EUR

Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

4.500 EUR

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

1.900 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

1.600 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

1.500 EUR

Gebogen secretaire 4012
Gebogen secretaire

1.100 EUR

Trumeau met zwart marmer 4071
Trumeau met zwart marmer

900 EUR

Mahonie klapbuffet, Louis Seize 4003
Mahonie klapbuffet, Louis Seize

850 EUR

Munten kabinetje, ca. 1820 4013
Munten kabinetje, ca. 1820

850 EUR

Mahonie rolbureau 4265
Mahonie rolbureau

850 EUR

Russische adelijke slee, 19e eeuw 4033
Russische adelijke slee, 19e eeuw

800 EUR

Grenen kabinet, 18e eeuw 4074
Grenen kabinet, 18e eeuw

700 EUR

Eikenhouten pastoorskast 4026
Eikenhouten pastoorskast

625 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze kabinet. 4020
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.

600 EUR

Frans Roccoco kastje 4224
Frans Roccoco kastje

550 EUR

Chinees gestoken 2-zits bank 4064
Chinees gestoken 2-zits bank

500 EUR

Biedermeier bureau, Kersenhout 4079
Biedermeier bureau, Kersenhout

500 EUR

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw. 4035
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.

475 EUR

Hollands kabinet, 18e eeuw 4044
Hollands kabinet, 18e eeuw

450 EUR

Commode, 18e eeuw 4053
Commode, 18e eeuw

450 EUR

Mahonie kabinet 4221
Mahonie kabinet

450 EUR

Eikenhouten kabinet 4222
Eikenhouten kabinet

440 EUR

18e Eeuwse kast met snijwerk 4019
18e Eeuwse kast met snijwerk

430 EUR

Bruin lederen fauteuil 4058
Bruin lederen fauteuil

425 EUR