Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier spiegel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.

Mahonie rolbureau
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...

Mahonie ladencommode
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk toiletkastje.
Resultaat: 240 EUR

Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...

Wortelnoten naaitafel.
Resultaat: 40 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten vitrinekast.
Resultaat: 160 EUR

Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.