35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

274 Resultaten
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
4000

1.900 EUR

Mahonie Empire kabinet
4001
Mahonie Empire kabinet

4.500 EUR

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw
4002

4.750 EUR

Mahonie klapbuffet, Louis Seize
4003

850 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize
4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

1.600 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw
4005
Verguld altaar, 19e eeuw

1.500 EUR

Schrijfbureau met vitrine-opstand
4006
Startprijs 750 EUR
Hollandse penantkast, ca. 1860.
4007
Startprijs 375 EUR
Hollandse penantkast, ca.1860.
4008
Startprijs 375 EUR
Italiaanse kist, 1700
4009
Italiaanse kist, 1700
Startprijs 500 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
4010
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
4011
Startprijs 2.200 EUR
Gebogen secretaire
4012
Gebogen secretaire

1.100 EUR

Munten kabinetje, ca. 1820
4013
Munten kabinetje, ca. 1820

850 EUR

Chinees vitrinekastje
4014
Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR
Engels kabinet, mahonie.
4015
Engels kabinet, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
4016
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw
4017
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.150 EUR
Wortelnoten Barok secretaire.
4018
Wortelnoten Barok secretaire.
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuwse kast met snijwerk
4019
18e Eeuwse kast met snijwerk

430 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.
4020

600 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
4021
Startprijs 800 EUR
Mahonie chiffonier, ca. 1820
4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.100 EUR
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
4023
Startprijs 1.200 EUR