35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

1.900 EUR

Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

4.500 EUR

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

4.750 EUR

Mahonie klapbuffet, Louis Seize 4003
Mahonie klapbuffet, Louis Seize

850 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

1.600 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

1.500 EUR

Schrijfbureau met vitrine-opstand 4006
Schrijfbureau met vitrine-opstand
Startprijs 750 EUR
Hollandse penantkast, ca. 1860. 4007
Hollandse penantkast, ca. 1860.
Startprijs 375 EUR
Hollandse penantkast, ca.1860. 4008
Hollandse penantkast, ca.1860.
Startprijs 375 EUR
Italiaanse kist, 1700 4009
Italiaanse kist, 1700
Startprijs 500 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4010
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw 4011
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startprijs 2.200 EUR
Gebogen secretaire 4012
Gebogen secretaire

1.100 EUR

Munten kabinetje, ca. 1820 4013
Munten kabinetje, ca. 1820

850 EUR

Chinees vitrinekastje 4014
Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR
Engels kabinet, mahonie. 4015
Engels kabinet, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850 4016
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw 4017
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.150 EUR
Wortelnoten Barok secretaire. 4018
Wortelnoten Barok secretaire.
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuwse kast met snijwerk 4019
18e Eeuwse kast met snijwerk

430 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze kabinet. 4020
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.

600 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870 4021
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startprijs 800 EUR
Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.100 EUR
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw 4023
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR