Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten hang vitrine 4135
Eikenhouten hang vitrine
Startprijs 50 EUR
Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850. 4160
Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850.
Startprijs 50 EUR
Leren relax stoel, blauw 4208
Leren relax stoel, blauw
Startprijs 50 EUR
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw 4229
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Engelse stoel 4246
Engelse stoel
Startprijs 50 EUR
Fauteuil met leder. 4176
Fauteuil met leder.
Startprijs 60 EUR
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4188
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR
4x Louis Philippe stoelen 4214
4x Louis Philippe stoelen
Startprijs 60 EUR
Mahonie naaitafel, 19e eeuw 4234
Mahonie naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Stommeknecht met 3 etage's 4245
Stommeknecht met 3 etage's
Startprijs 60 EUR
Gestoken tafeltje, ca. 1890 4162
Gestoken tafeltje, ca. 1890
Startprijs 65 EUR
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915 4111
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915
Startprijs 75 EUR
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4107
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4108
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR
Engels kolenkastje, ca. 1900 4114
Engels kolenkastje, ca. 1900
Startprijs 80 EUR
Voltaire (mahonie) ca. 1860. 4130
Voltaire (mahonie) ca. 1860.
Startprijs 80 EUR
Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4131
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 80 EUR
Kamergemak, ca. 1800 4133
Kamergemak, ca. 1800
Startprijs 80 EUR
Eikenhouten Barok-stijl ladencommode. 4223
Eikenhouten Barok-stijl ladencommode.
Startprijs 90 EUR
Wortelnoten theetafel 4109
Wortelnoten theetafel
Startprijs 100 EUR
Theetafel, Barok-stijl.  4120
Theetafel, Barok-stijl.
Startprijs 100 EUR
Notenhouten zitbankje 4123
Notenhouten zitbankje
Startprijs 100 EUR
Witte piedestal. 4124
Witte piedestal.
Startprijs 100 EUR
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen 4150
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Startprijs 100 EUR