35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

1.900 EUR

Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

4.500 EUR

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

4.750 EUR

Mahonie klapbuffet, Louis Seize 4003
Mahonie klapbuffet, Louis Seize

850 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

1.600 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

1.500 EUR

Schrijfbureau met vitrine-opstand 4006
Schrijfbureau met vitrine-opstand
Startprijs 750 EUR
Hollandse penantkast, ca. 1860. 4007
Hollandse penantkast, ca. 1860.
Startprijs 375 EUR
Hollandse penantkast, ca.1860. 4008
Hollandse penantkast, ca.1860.
Startprijs 375 EUR
Italiaanse kist, 1700 4009
Italiaanse kist, 1700
Startprijs 500 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4010
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw 4011
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startprijs 2.200 EUR
Gebogen secretaire 4012
Gebogen secretaire

1.100 EUR

Munten kabinetje, ca. 1820 4013
Munten kabinetje, ca. 1820

850 EUR

Chinees vitrinekastje 4014
Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR
Engels kabinet, mahonie. 4015
Engels kabinet, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850 4016
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw 4017
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.150 EUR
Wortelnoten Barok secretaire. 4018
Wortelnoten Barok secretaire.
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuwse kast met snijwerk 4019
18e Eeuwse kast met snijwerk

430 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze kabinet. 4020
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.

600 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870 4021
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startprijs 800 EUR
Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.100 EUR
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw 4023
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Kersen commode, Biedermeier. 4024
Kersen commode, Biedermeier.

200 EUR

Tabouret verguld bankje, 18e eeuw 4025
Tabouret verguld bankje, 18e eeuw

275 EUR

Eikenhouten pastoorskast 4026
Eikenhouten pastoorskast

625 EUR

1 witte Knoll International Bertoia-stoel. 4027
1 witte Knoll International Bertoia-stoel.

150 EUR

Hollandse empire boekenkast 4028
Hollandse empire boekenkast
Startprijs 300 EUR
Frans damesbureau, 19e eeuw 4029
Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 480 EUR
Hollande commode, 19e eeuw 4030
Hollande commode, 19e eeuw

250 EUR

Secretaire, mahonie. 4031
Secretaire, mahonie.

400 EUR

Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880. 4032
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.
Startprijs 400 EUR
Russische adelijke slee, 19e eeuw 4033
Russische adelijke slee, 19e eeuw

800 EUR

Hollandse kuifkast, mahonie. 4034
Hollandse kuifkast, mahonie.

400 EUR

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw. 4035
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.

475 EUR

Secretaire (Duits), 19e eeuw. 4036
Secretaire (Duits), 19e eeuw.

200 EUR

Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten 4037
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR
2-Zits eiken gestoken bank 4038
2-Zits eiken gestoken bank

260 EUR

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw 4039
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Franse bijzettafel 4040
Franse bijzettafel

350 EUR

Franse bijzettafel met marmeren blad 4041
Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 375 EUR
Grote spiegel met console, mahonie. 4042
Grote spiegel met console, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4043
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 650 EUR
Hollands kabinet, 18e eeuw 4044
Hollands kabinet, 18e eeuw

450 EUR

Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast 4045
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast
Startprijs 200 EUR
Duitse Gründerzeit vitrinekast 4046
Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4047
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Secretaire, Barok 4048
Secretaire, Barok

350 EUR

Wortelnoten porseleinkast. 4049
Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 1.900 EUR
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4050
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Startprijs 500 EUR
Engelse eikenhouten partnerdesk 4051
Engelse eikenhouten partnerdesk

250 EUR

Eikenhouten armleunstoel met leer 4052
Eikenhouten armleunstoel met leer

75 EUR

Commode, 18e eeuw 4053
Commode, 18e eeuw

450 EUR

Schwarzwald secretaire 4054
Schwarzwald secretaire

300 EUR

Mahonie trumeau met wit marmer 4055
Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 800 EUR
Chiffoniere, mahonie. 4056
Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR
Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons 4057
Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons

400 EUR

Bruin lederen fauteuil 4058
Bruin lederen fauteuil

425 EUR

Lederen fauteuil (lichtbruin) 4059
Lederen fauteuil (lichtbruin)

200 EUR

Theekastje met tablet. 4060
Theekastje met tablet.

90 EUR

Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw 4061
Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw

130 EUR

Tafel, massief kersen 4062
Tafel, massief kersen

210 EUR

4x Bruin lederen eetkamerstoelen 4063
4x Bruin lederen eetkamerstoelen

160 EUR

Chinees gestoken 2-zits bank 4064
Chinees gestoken 2-zits bank

500 EUR

Empire secretaire 4065
Empire secretaire
Startprijs 800 EUR
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4066
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Startprijs 220 EUR
Franse bijzettafel, Notenhout 4067
Franse bijzettafel, Notenhout

275 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4068
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
Mahoniehouten meidenkast 4069
Mahoniehouten meidenkast
Startprijs 200 EUR
Mahonie gepolitoerde laden-commode 4070
Mahonie gepolitoerde laden-commode

150 EUR

Trumeau met zwart marmer 4071
Trumeau met zwart marmer

900 EUR

Rolbureau, 19e eeuw 4072
Rolbureau, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4073
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.700 EUR
Grenen kabinet, 18e eeuw 4074
Grenen kabinet, 18e eeuw

700 EUR

Engelse hoekkast, mahonie 4075
Engelse hoekkast, mahonie

80 EUR

Mahoniehouten penantkast, circa 1860. 4076
Mahoniehouten penantkast, circa 1860.
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten 2-deurs kast, Gründerzeit 4077
Wortelnoten 2-deurs kast, Gründerzeit

150 EUR

Engelse penantkast, 19e eeuw 4078
Engelse penantkast, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Biedermeier bureau, Kersenhout 4079
Biedermeier bureau, Kersenhout

500 EUR

Franse commode, Louis Quinze 4080
Franse commode, Louis Quinze

250 EUR

Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4081
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR
Duitse wortelnoten naaitafel 4082
Duitse wortelnoten naaitafel
Startprijs 200 EUR
Tafeltje met intarsia 4083
Tafeltje met intarsia

125 EUR

4-Laden commode, Noten 4084
4-Laden commode, Noten
Startprijs 300 EUR
Kussenkast, 18e eeuw. 4085
Kussenkast, 18e eeuw.
Startprijs 1.400 EUR
Neogotische eikenhouten gestoken kast 4086
Neogotische eikenhouten gestoken kast

200 EUR

Engelse klaptafel, 19e eeuw 4087
Engelse klaptafel, 19e eeuw

100 EUR

Theekastje, ca. 1915 4088
Theekastje, ca. 1915

70 EUR

Trappenkast, massief iepenhout 4089
Trappenkast, massief iepenhout
Startprijs 500 EUR
Eikenhouten Barok vitrinekast 4090
Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw 4091
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Teakhouten koloniaal kabinet. 4092
Teakhouten koloniaal kabinet.
Startprijs 1.350 EUR
Kist met snijwerk, 19e eeuw 4093
Kist met snijwerk, 19e eeuw

120 EUR

Eiken kastje met 3 lades 4094
Eiken kastje met 3 lades

140 EUR

Kastje op hoge poten 4095
Kastje op hoge poten

95 EUR